Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jiskřičky - přání k Vánocům

V tyto krásné Vánoce,
ať si každý vzpomene,
z hloubi srdce plynou přání,
zdravíčko a sny splněné,
jiskřičky radosti a hodně lásky,
přeji všechno nejlepší!


Text Jiskřičky je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace má drahá kočičko. Podívejte se též na SMS přání pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Jiskřičky můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Jiskřičky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko jiskřičky

vánoční dary, jiskřičky, přání k VánocůmJiskřičky, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, texty, pohlednice, pro junáky a junáky

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, děti, tetu, dětičky, maminku, holky, důchodce, chlapy, milence, nadřízeného, dědu, chlapečka, kolegu, účetní, kamarády, spolupracovníky, milenku, tátu, učitelky, partnera, pravnoučata, hudebníky, vnuky, holčičku, partnerku, dědečka, havíře, nadřízené, podřízené, malé děti nebo pro chlapce.


Klíčová slova: texty, pohlednice, k narozeninám, narozeninové, 2024, přáníčko, verše, ecards, animace, oslava, nejhezčí, text, narozeniny, K Vánocům, originální, dětské, veršované, přáníčka, tetu, vtipné, gif, básnička, online, elektronické, animované, přání, humorné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů