Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jiskřičky - přání k Vánocům

V tyto krásné Vánoce,
ať si každý vzpomene,
z hloubi srdce plynou přání,
zdravíčko a sny splněné,
jiskřičky radosti a hodně lásky,
přeji všechno nejlepší!


Text Jiskřičky je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace má drahá kočičko. Podívejte se též na Gratulace 60 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Jiskřičky? Pak se o něj podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Jiskřičky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Jiskřičky, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, vtipné, gratulace, pro vedoucí a vedoucí

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucí, hasiče, dvojčata, zaměstnance, myslivce, neteř, řidiče, dospělé, vojáky, chlapy, sestřenici, kámoše, ženy, podřízené, prababičku, dívky, miláčka, partnerku, tenistky, puberťáka, profesorky, švagra, otužilce, partnera, kamioňáka, děvče, tchyni, hudebníky, vojáka, vnučku nebo pro muzikanta.


Klíčová slova: vtipné, gratulace, humorné, mms, pohlednice, K Vánocům, zdarma, narozeninové, elektronické, Jiskřičky, Jiskřičky, nejhezčí, obrázky, online, gif, přání, ecards, 2023, dvojčata, blahopřání, 2023, originální, animace, texty, dětské, přáníčka, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů