Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání - přání k Vánocům

Zářící vánoční stromeček,
blyštící hvězdičky,
chutná večeře,
Silvestrovské sliby,
otylé celebrity,
obrovské kocoviny,
skvělé zážitky,
a splněné sny!
Krásné Vánoce!


Přáníčko Vánoční přání patří do sekce K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Ppo babičku. Podívejte se též na Blahopřání pro Evu. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Vánoční přání sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko vánoční přání

vánoční dary, vánoční přání, přání k VánocůmVánoční přání, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, narozeninové, oslava, pro vedoucí a vedoucí

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucí, cestovatele, motorkáře, šéfovou, milenku, kámoše, šéfa, přítele, rockera, synovce, hokejisty, tchyni, učitele, tenistky, skauty, sportovce, strýčka, mistra, trenéry, podřízené, zahrádkáře, golfistu, hasiče, holčičky, kolegu, babičku, chlapečka, tátu, basketbalisty, keškaře nebo pro bratrance.


Klíčová slova: narozeninové, oslava, originální, básnička, gif, mms, blahopřání, 2024, k narozeninám, texty, přáníčko, Vánoční přání, sms, K Vánocům, vtipné, gratulace, K Vánocům, animace, motorkáře, online, text, ke stažení, verše, zdarma, obrázky, Vánoční přání, humorné


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů