Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání - přání k Vánocům

Zářící vánoční stromeček,
blyštící hvězdičky,
chutná večeře,
Silvestrovské sliby,
otylé celebrity,
obrovské kocoviny,
skvělé zážitky,
a splněné sny!
Krásné Vánoce!


Text Vánoční přání patří do sekce K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Ppo babičku. Podívejte se též na Workoholici a Vánoce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vánoční přání sdíleli s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vánoční přání, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, animace, pohlednice, pro šéfa a šéfa

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, tenistky, zaměstnance, basketbalisty, tenisty, spolužáky a spolužačky, ženy, malé děti, pejskaře, přátele, děvčátko, bráchu, manžela, skauty, kuchaře, chlapy, letce, dceru, paní učitelku, pradědu, hasiče, bratrance, důchodce, maséry, seniory, chlapa, sousedy, muže, účetní, dědu nebo pro šéfku.


Klíčová slova: animace, pohlednice, gif, ke stažení, originální, narozeninové, přáníčko, K Vánocům, Vánoční přání, K Vánocům, oslava, k narozeninám, obrázky, vtipné, texty, online, Vánoční přání, mms, zaměstnance, verše, narozeniny, 2023, humorné, sms, blahopřání, veršované, elektronické


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů