Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Bronzová svatba - přání k výročí svatby

Už jste spolu osm let,
uteklo to, nač ten spěch?
Přejeme Vám štěstí, zdraví.
Do dalších let správný krok,
buďte zdraví celý příští rok.
Gratulujeme Vám k bronzové svatbě!


Přáníčko Bronzová svatba je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Sudičky. Podívejte se též na Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Bronzová svatba sdíleli s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, přání, sms, pro kamarádku a kamarádku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarádku, slečnu, mistra, ženu, vnuky, kámoše, fotbalisty, dceru, babičku, hudebníky, kytaristu, vnuka, strýce, malé děti, partnera, dětičky, kustody, nadřízeného, dvojčata, děvče, tenisty, kamioňáka, tatínka, šéfa, keškaře, spolužáky a spolužačky, myslivce, kuchaře, miláčka, kolegy nebo pro učitelky.


Klíčová slova: přání, sms, ke stažení, verše, K výročí svatby, básnička, Bronzová svatba, animace, nejhezčí, vtipné, pohlednice, dětské, oslava, elektronické, K výročí svatby, texty, originální, gratulace, mistra, animované, gif, veršované, 2024, 2024, narozeninové, ecards, k narozeninám


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů