Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Bronzová svatba - přání k výročí svatby

Už jste spolu osm let,
uteklo to, nač ten spěch?
Přejeme Vám štěstí, zdraví.
Do dalších let správný krok,
buďte zdraví celý příští rok.
Gratulujeme Vám k bronzové svatbě!


Přáníčko Bronzová svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Sudičky. Podívejte se též na Gratulace sudiček. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Bronzová svatba s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, narozeniny, gratulace, pro dětičky a dětičky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dětičky, štamgasty, cestovatele, babičku, golfisty, sportovce, bratra, rodiče, kluky, vedoucí, vinaře, slečny, seniory, bafunáře, zahradníka, šéfku, vnuky, chlapce, rybáře, spolupracovníky, rockera, dívky, děti, chlapy, expartnery, strejdu, bráchu, důchodce, tetu, profesory nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: narozeniny, gratulace, mms, veršované, gif, zdarma, přání, básnička, elektronické, dětské, ke stažení, oslava, online, Bronzová svatba, přáníčka, texty, nejhezčí, blahopřání, cestovatele, K výročí svatby, obrázky, Bronzová svatba, vtipné, originální, přáníčko, animace, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů