Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Bronzová svatba - přání k výročí svatby

Už jste spolu osm let,
uteklo to, nač ten spěch?
Přejeme Vám štěstí, zdraví.
Do dalších let správný krok,
buďte zdraví celý příští rok.
Gratulujeme Vám k bronzové svatbě!


Text gratulace Bronzová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Sudičky. Podívejte se též na Gratulace k svátku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Bronzová svatba? Potom se o text podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, Růže, přáníčka, k narozeninám, pro milenku a milenku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, expartnery, miláčka, syna, rybáře, synovce, učitelky, rodiče, kluky, dívky, malé děti, maséry, chlapa, strejdu, golfistu, hokejisty, vnoučata, nadřízené, kámoše, dospělé, seniory, lékaře, tchyni, důchodce, vojáky, profesory, sportovce, faráře, šéfa, kuchaře nebo pro tchána.


Klíčová slova: přáníčka, k narozeninám, narozeniny, přání, básnička, originální, obrázky, animované, elektronické, online, blahopřání, ke stažení, vtipné, text, K výročí svatby, Bronzová svatba, K výročí svatby, sms, gif, texty, nejhezčí, oslava, veršované, mms, 2022, ecards


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů