Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Bronzová svatba - přání k výročí svatby

Už jste spolu osm let,
uteklo to, nač ten spěch?
Přejeme Vám štěstí, zdraví.
Do dalších let správný krok,
buďte zdraví celý příští rok.
Gratulujeme Vám k bronzové svatbě!


Blahopřání Bronzová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Sudičky. Podívejte se též na Texty přání k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Má drahá kočičko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Bronzová svatba? Potom se o text podělte s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Bronzová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko bronzová svatba

náušnice k výročí svatby, bronzová svatba, přání k výročí svatbyBronzová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, narozeniny, narozeninové, pro myslivce a myslivce

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, bratra, havíře, hudebníky, kolegu, dceru, věřící, holky, zaměstnance, tchyni, tchána, spolužáky a spolužačky, tenisty, ženy, kuchaře, štamgasty, včelaře, účetní, golfisty, pionýry, kámoše, sourozence, šéfku, fotbalisty, kámošky, strýce, tetu, hokejisty, junáky, děti nebo pro podřízené.


Klíčová slova: narozeniny, narozeninové, přání, veršované, mms, dětské, text, k narozeninám, verše, blahopřání, animované, pohlednice, zdarma, originální, online, ke stažení, elektronické, přáníčko, havíře, animace, humorné, texty, K výročí svatby, 2024, přáníčka, gratulace, sms


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů