Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Korálová svatba - přání k výročí svatby

Dnes slavíte korálovou svatbu,
K této příležitosti Vám přejeme,
nepřerušenou cestu k dalšímu výročím!
Ať se Vám štěstí sklání k nohám.
Všechno nejlepší, slavte, žijte spolu!


Přáníčko Korálová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K jubileu. Podívejte se též na Blahopřání Biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Firemní přáníčko k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Korálová svatba sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Korálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Korálová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, přáníčko, vtipné, pro golfistu a golfistu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfistu, strýčka, sestru, profesorky, vedoucí, lesníka, ségru, muže, cyklisty, chlapy, manželku, učitelky, ženy, nadřízeného, letce, kamioňáka, švagra, tenistky, zeťáka, šéfovou, miláčka, sourozence, holky, expartnery, zaměstnance, snachu, malé děti, včelaře, otce, bafunáře nebo pro horolezce.


Klíčová slova: přáníčko, vtipné, veršované, dětské, přání, gif, verše, oslava, zdarma, elektronické, narozeniny, přáníčka, blahopřání, Korálová svatba, obrázky, ecards, animované, gratulace, sestru, ke stažení, Korálová svatba, 2024, online, K výročí svatby, sms, básnička, originální


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů