Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Korálová svatba - přání k výročí svatby

Dnes slavíte korálovou svatbu,
K této příležitosti Vám přejeme,
nepřerušenou cestu k dalšímu výročím!
Ať se Vám štěstí sklání k nohám.
Všechno nejlepší, slavte, žijte spolu!


Blahopřání Korálová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K jubileu. Podívejte se též na Kdyby ani na chleba nebylo. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Korálová svatba? Potom se o text podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Korálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Korálová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, text, elektronické, pro tetu a tetu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tetu, kuchaře, sportovkyni, profesory, muže, zaměstnance, vodáka, hudebníky, chlapce, pradědu, ségru, keškaře, chlapy, kámošky, ředitelku, milence, letce, bráchu, synovce, havíře, bratrance, vedoucího, důchodce, strýce, zahradníka, děti, expartnerky, šéfovou, holky, hasiče nebo pro kolegyni.


Klíčová slova: text, elektronické, humorné, přáníčko, gif, dětské, přání, veršované, 2023, k narozeninám, Korálová svatba, ke stažení, oslava, K výročí svatby, online, verše, ecards, originální, sportovkyni, K výročí svatby, 2023, nejhezčí, sms, narozeniny, Korálová svatba, animované, vtipné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů