Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Korálová svatba - přání k výročí svatby

Dnes slavíte korálovou svatbu,
K této příležitosti Vám přejeme,
nepřerušenou cestu k dalšímu výročím!
Ať se Vám štěstí sklání k nohám.
Všechno nejlepší, slavte, žijte spolu!


Blahopřání Korálová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K jubileu. Podívejte se též na Blahopřání pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Přání Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Korálová svatba s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Korálová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko korálová svatba

dort k výročí, korálová svatba, přání k výročí svatbyKorálová svatba, přání k výročí svatby, Růže, narozeniny, přání, pro mistra a mistra

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mistra, letce, tátu, tatínka, teenagery, tenisty, prababičku, golfistu, golfisty, řidiče, chlapa, spolužáky a spolužačky, basketbalisty, hokejisty, bratra, chlapečka, vodáka, geokeškaře, horolezce, golfisty, otce, kněze, expartnerky, dvojčata, vnučky, pionýry, elektrikáře, keškaře, chlapce, dětičky nebo pro rodiče.


Klíčová slova: narozeniny, přání, animace, sms, humorné, ecards, texty, dětské, vtipné, text, gratulace, narozeninové, obrázky, K výročí svatby, online, 2024, animované, gif, tátu, blahopřání, nejhezčí, básnička, zdarma, K výročí svatby, veršované, k narozeninám, přáníčko


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů