Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Papírová svatba - přání k výročí svatby

Papírové výročí je vážná chvíle,
ať je pro Vás velmi milé.
Upřímně Vám přeji,
lásku, zdraví a štěstí!
A každý společný rok,
ať je krásný a lepší!


Text Papírová svatba je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje drahá ženo. Podívejte se též na Přání k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Má drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Papírová svatba sdíleli s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Papírová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Papírová svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, oslava, narozeniny, pro paní učitelku a paní učitelku

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro paní učitelku, bráchu, geokeškaře, milenku, spolupracovníky, vojáky, ségru, slečny, teenagery, seniory, vnoučata, manželku, děvčátko, strýčka, cyklisty, chlapa, otce, dvojčata, dospělé, přítelkyni, profesorky, keškaře, sousedy, sportovkyni, expartnery, slečnu, tatínka, otužilce, sourozence, včelaře nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: oslava, narozeniny, Papírová svatba, blahopřání, animace, přáníčko, online, přáníčka, K výročí svatby, zdarma, dětské, humorné, sms, Papírová svatba, verše, 2023, k narozeninám, mms, geokeškaře, gif, básnička, animované, K výročí svatby, 2023, veršované, texty, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů