Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Papírová svatba - přání k výročí svatby

Papírové výročí je vážná chvíle,
ať je pro Vás velmi milé.
Upřímně Vám přeji,
lásku, zdraví a štěstí!
A každý společný rok,
ať je krásný a lepší!


Blahopřání Papírová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje drahá ženo. Podívejte se též na Blahopřání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Velikonoce, zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Papírová svatba můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Papírová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Papírová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, online, verše, pro manžela a manžela

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, chlapy, hasiče, sestru, golfisty, seniory, skauty, synovce, slečnu, bráchu, děvče, vinaře, paní učitelku, kněze, mistra, zetě, turisty, vedoucí, ženu, šéfovou, manželku, strýce, pradědu, basketbalisty, šéfku, štamgasty, junáky, spolužáky a spolužačky, vojáka, děvčátko nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: online, verše, narozeninové, přáníčko, 2024, obrázky, zdarma, K výročí svatby, vtipné, dětské, Papírová svatba, oslava, ecards, k narozeninám, přáníčka, K výročí svatby, elektronické, animované, hasiče, sms, gif, nejhezčí, ke stažení, gratulace, blahopřání, přání, humorné


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů