Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Papírová svatba - přání k výročí svatby

Papírové výročí je vážná chvíle,
ať je pro Vás velmi milé.
Upřímně Vám přeji,
lásku, zdraví a štěstí!
A každý společný rok,
ať je krásný a lepší!


Text Papírová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje drahá ženo. Podívejte se též na Blahopřání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Papírová svatba sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Papírová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko papírová svatba

výročí oslava, papírová svatba, přání k výročí svatbyPapírová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, online, nejhezčí, pro cyklisty a cyklisty

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, tetu, puberťáka, rybáře, muže, dospělé, dceru, děvčátko, přátele, ségru, golfisty, vinaře, účetní, přítele, ředitelku, partnerku, slečnu, chlapy, geokeškaře, vedoucí, hudebníky, tenisty, manželku, holčičky, muzikanta, sourozence, podřízené, profesorky, trenéry, přítelkyni nebo pro teenagery.


Klíčová slova: online, nejhezčí, narozeniny, k narozeninám, 2024, 2024, texty, veršované, vtipné, sms, gratulace, K výročí svatby, básnička, humorné, text, gif, blahopřání, obrázky, puberťáka, originální, oslava, zdarma, přáníčka, verše, narozeninové, ecards, ke stažení


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů