Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Den matek - přání ke dni matek

Pozor na blázinec,
máme tu babinec.
Dnes je Den matek,
je z toho zmatek!


Text Den matek je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Žhavá novinka. Podívejte se též na Blahopřání pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Den matek s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Den matek, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Den matek, přání ke dni matek, Kytice, básnička, pohlednice, pro tátu a tátu

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, nejlepší kamarádku, expartnerky, spolužáky a spolužačky, myslivce, dvojčata, rockera, otce, teenagery, cyklisty, děvčátko, bafunáře, tatínka, rybáře, ženu, synovce, kytaristu, manžela, holčičku, kolegyni, kamioňáka, švagrovou, golfistu, nadřízeného, včelaře, elektrikáře, sportovce, vnuka, pionýry, prababičku nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: básnička, pohlednice, elektronické, online, humorné, texty, přáníčka, dětské, vtipné, narozeniny, mms, verše, animované, narozeninové, Den matek, 2023, oslava, Ke dni matek, expartnerky, text, originální, blahopřání, ke stažení, nejhezčí, přání, zdarma, sms


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů