Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Svátek matek - přání ke dni matek

Maminko milá,
dnes je Den Matek.
Čtrnáctého máje, raduj se,
za rok je tu zase, hurá!


Blahopřání Svátek matek je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Malé děcko. Podívejte se též na Přáníčko pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Svátek matek můžete sdílet s jinými osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Svátek matek, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko svátek matek

květy, svátek matek, přání ke dni matekSvátek matek, přání ke dni matek, Kytice, sms, narozeninové, pro bafunáře a bafunáře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, dědu, cyklisty, vojáky, golfistu, nejlepší kamarádku, vnuky, štamgasty, kustody, vnučky, kolegy, mámu, ředitelku, tchána, kamarády, hudebníky, expartnery, muže, golfisty, vinaře, sestřenici, rockera, zetě, přítelkyni, babičku, seniory, kuchaře, snachu, pradědu, paní učitelku nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: sms, narozeninové, Ke dni matek, Ke dni matek, text, texty, 2024, verše, oslava, elektronické, animované, básnička, online, obrázky, dětské, pohlednice, přání, zdarma, cyklisty, přáníčka, blahopřání, mms, Svátek matek, animace, humorné, gif, 2024


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů