Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Svátek matek - přání ke dni matek

Maminko milá,
dnes je Den Matek.
Čtrnáctého máje, raduj se,
za rok je tu zase, hurá!


Blahopřání Svátek matek je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Malé děcko. Podívejte se též na Gratulace Stříbrná svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání milé mamce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Svátek matek? Pak se o něj podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Svátek matek, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Svátek matek, přání ke dni matek, Kytičky, narozeniny, animované, pro pradědu a pradědu

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, letce, šéfku, malé děti, nadřízené, tenistky, rockera, nejlepší kamarádku, muže, vnučku, dětičky, zetě, prababičku, otce, vodáka, štamgasty, děti, švagrovou, vnučky, děvčátko, nadřízeného, hokejisty, motorkáře, tátu, havíře, puberťáka, švagra, chlapa, ředitelku, fotbalisty nebo pro pionýry.


Klíčová slova: narozeniny, animované, Ke dni matek, zdarma, originální, ecards, mms, oslava, básnička, Ke dni matek, online, blahopřání, text, přáníčko, nejhezčí, texty, pohlednice, dětské, šéfku, Svátek matek, gif, 2023, animace, Svátek matek, obrázky, humorné, k narozeninám


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů