Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Svátek matek - přání ke dni matek

Maminko milá,
dnes je Den Matek.
Čtrnáctého máje, raduj se,
za rok je tu zase, hurá!


Text Svátek matek patří do kategorie Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Malé děcko. Podívejte se též na Přání od zajíčka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 15 let spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Svátek matek) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Svátek matek, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko svátek matek

dárek pro matku, svátek matek, přání ke dni matekSvátek matek, přání ke dni matek, Růžička, obrázky, <strong>2024</strong>, pro motorkáře a motorkáře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, věřící, slečnu, lesníka, chlapce, teenagery, ředitelku, miláčka, chlapa, sousedy, strejdu, zaměstnance, kolegy, kamarádku, nadřízené, důchodce, zetě, holky, seniory, tátu, maséry, pravnoučata, kněze, tenisty, letce, zeťáka, slečny, vnoučata, babičku, manžela nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: obrázky, 2024, texty, Ke dni matek, přání, sms, 2024, elektronické, přáníčko, ecards, dětské, Ke dni matek, Svátek matek, vtipné, k narozeninám, online, Svátek matek, mms, slečnu, básnička, animace, oslava, verše, narozeninové, blahopřání, text, pohlednice


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů