Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Svátek matek - přání ke dni matek

Maminko milá,
dnes je Den Matek.
Čtrnáctého máje, raduj se,
za rok je tu zase, hurá!


Text gratulace Svátek matek je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Malé děcko. Podívejte se též na Přáníčko k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Svátek matek? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Svátek matek, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Svátek matek, přání ke dni matek, Květiny, 2023, mms, pro šéfa a šéfa

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, kolegu, miláčka, chlapce, zaměstnance, strýce, rodiče, partnerku, kolegyni, cyklisty, vedoucí, manželku, otužilce, mámu, manžela, lesníka, chlapy, teenagery, přátele, partnera, ředitelku, ředitele, chlapa, tchána, sousedy, golfisty, vnoučata, bráchu, nejlepší kamarádku, prababičku nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: 2023, mms, nejhezčí, ke stažení, vtipné, sms, Ke dni matek, narozeniny, Svátek matek, texty, animované, 2023, gif, originální, přání, obrázky, Ke dni matek, ecards, miláčka, humorné, veršované, animace, verše, online, přáníčko, Svátek matek, pohlednice


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů