Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vzpomínka na maminku - přání ke dni matek

Dnešní svátek slavíme,
na maminku myslíme,
na Tebe si vzpomeneme,
zdravíčko Ti popřejeme!


Přáníčko Vzpomínka na maminku je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání K MDŽ. Podívejte se též na Blahopřání Lásko moje. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Veselé Vánoce všem. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Vzpomínka na maminku? Potom se o text podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Vzpomínka na maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Vzpomínka na maminku, přání ke dni matek, Květiny, přáníčka, originální, pro zaměstnance a zaměstnance

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, golfisty, lesníka, prababičku, dědu, golfistu, přátele, kamarádku, důchodce, bafunáře, ředitele, malé děti, švagrovou, vedoucí, cyklisty, tátu, sportovce, dceru, kustody, tenistky, mámu, trenéry, vnučky, vodáka, rockera, ředitelku, ženu, milence, expartnery, ženy nebo pro bratrance.


Klíčová slova: přáníčka, originální, přáníčko, gif, přání, obrázky, verše, gratulace, Vzpomínka na maminku, narozeninové, básnička, sms, blahopřání, texty, mms, nejhezčí, ecards, veršované, lesníka, Ke dni matek, Vzpomínka na maminku, oslava, ke stažení, 2023, dětské, narozeniny, online


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů