Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vzpomínka na maminku - přání ke dni matek

Dnešní svátek slavíme,
na maminku myslíme,
na Tebe si vzpomeneme,
zdravíčko Ti popřejeme!


Text Vzpomínka na maminku je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání K MDŽ. Podívejte se též na Přáníčko Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vzpomínka na maminku sdíleli s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Vzpomínka na maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vzpomínka na maminku, přání ke dni matek, Kytice, humorné, oslava, pro kněze a kněze

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, fotbalisty, dědu, puberťáka, kolegyni, důchodce, nejlepší kamarádku, snachu, hudebníky, milence, zahrádkáře, expartnery, dětičky, rybáře, lékaře, muzikanta, hasiče, manželku, podřízené, malé děti, keškaře, ségru, vodáka, trenéry, cestovatele, mámu, vojáka, tchána, vnuky, lesníka nebo pro tenistky.


Klíčová slova: humorné, oslava, 2023, originální, blahopřání, mms, veršované, sms, k narozeninám, animované, narozeniny, animace, Ke dni matek, elektronické, gratulace, ecards, verše, ke stažení, dědu, pohlednice, gif, texty, online, přání, nejhezčí, Ke dni matek, vtipné


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů