Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vzpomínka na maminku - přání ke dni matek

Dnešní svátek slavíme,
na maminku myslíme,
na Tebe si vzpomeneme,
zdravíčko Ti popřejeme!


Přáníčko Vzpomínka na maminku je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Text blahopřání K MDŽ. Podívejte se též na Přání k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Petra. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Vzpomínka na maminku sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Vzpomínka na maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko vzpomínka na maminku

žena s růží, vzpomínka na maminku, přání ke dni matekVzpomínka na maminku, přání ke dni matek, Kytičky, básnička, animace, pro sportovkyni a sportovkyni

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, učitele, faráře, motorkáře, důchodce, vedoucí, prababičku, sestru, lékaře, chlapa, ředitelku, basketbalisty, cestovatele, kuchaře, kamarádku, nejlepšího kamaráda, muže, bafunáře, zeťáka, dceru, ženu, přítele, pejskaře, junáky, vodáka, včelaře, manžela, seniory, puberťáka, kolegyni nebo pro vedoucího.


Klíčová slova: básnička, animace, verše, zdarma, blahopřání, Vzpomínka na maminku, ke stažení, animované, přáníčka, sms, přání, Ke dni matek, přáníčko, Vzpomínka na maminku, text, 2024, gratulace, ecards, faráře, mms, Ke dni matek, pohlednice, gif, originální, narozeniny, oslava, dětské


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů