Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adéla - přání ke svátku

Naše Adélka dnes slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví
a všechno nej k Tvému svátku
prostřednictvím těchto řádků.


Text gratulace Adéla se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k promoci. Podívejte se též na Blahopřání Krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Adéla sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adéla, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Adéla, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>2023</strong>, verše, pro děvčátko a děvčátko

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvčátko, mistra, fotbalisty, ženy, malé děti, přátele, slečnu, rockera, ženu, vnuka, zetě, skauty, kamarádku, rodiče, vojáka, ředitele, ředitelku, basketbalisty, zahrádkáře, golfistu, tchána, tenisty, keškaře, cestovatele, dědečka, holky, děvče, přítele, důchodce, kámošky nebo pro vodáka.


Klíčová slova: 2023, verše, blahopřání, Ke svátku, k narozeninám, vtipné, ecards, veršované, 2023, nejhezčí, přáníčka, přání, pohlednice, sms, gif, zdarma, mms, narozeninové, fotbalisty, gratulace, básnička, narozeniny, animace, animované, texty, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů