Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adéla - přání ke svátku

Naše Adélka dnes slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví
a všechno nej k Tvému svátku
prostřednictvím těchto řádků.


Přáníčko Adéla se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k promoci. Podívejte se též na Gratulace Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Adéla s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adéla, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Adéla, přání ke svátku, Růže, animace, vtipné, pro golfistu a golfistu

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfistu, profesory, kamioňáka, dětičky, tatínka, rybáře, dědečka, přátele, synovce, ségru, lékaře, ženy, šéfku, kolegy, vnučky, děti, holčičky, kámoše, prarodiče, letce, švagra, golfisty, dvojčata, puberťáka, syna, štamgasty, sousedy, šéfovou, kamarády, maminku nebo pro partnerku.


Klíčová slova: animace, vtipné, přáníčka, Adéla, sms, k narozeninám, elektronické, mms, veršované, 2023, 2023, humorné, animované, verše, texty, Adéla, text, oslava, kamioňáka, básnička, blahopřání, gif, originální, narozeninové, nejhezčí, dětské, přáníčko


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů