Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adéla - přání ke svátku

Naše Adélka dnes slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví
a všechno nej k Tvému svátku
prostřednictvím těchto řádků.


Přáníčko Adéla je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k promoci. Podívejte se též na Přání k pětadvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Adéla? Potom se o text podělte s jinými osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adéla, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko adéla

květiny k jmeninám, adéla, přání ke svátkuAdéla, přání ke svátku, Kytice, text, texty, pro šéfa a šéfa

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, holčičky, účetní, turisty, neteř, děvčátko, otužilce, vedoucího, učitelky, sestru, spolupracovníky, lesníka, sousedy, vnučky, důchodce, holčičku, vnučku, golfisty, tenistky, vedoucí, bráchu, pravnoučata, golfisty, nadřízeného, junáky, kolegyni, vnuka, chlapy, havíře, sestřenici nebo pro letce.


Klíčová slova: text, texty, verše, online, básnička, originální, zdarma, narozeninové, nejhezčí, Adéla, přáníčko, elektronické, mms, animace, blahopřání, obrázky, gratulace, 2024, účetní, veršované, Adéla, sms, Ke svátku, vtipné, narozeniny, gif, k narozeninám


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů