Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adriana - přání ke svátku

Milá Adriano,
ať na Tebe slunce svítí,
ať máš pevné zdraví,
ať Tě v práci ocení,
ať se Ti sny vyplní,
ať Tě nikdy nepotká,
žádná otrava ani kritika,
ať Tě nikdy nic nezlomí,
Adriano, k svátku Ti přeji,
všechno nejlepší!


Přáníčko Adriana je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Dvacet společných let. Podívejte se též na Gratulace a krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Adriana s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adriana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Adriana, přání ke svátku, Květiny, básnička, přání, pro kolegyni a kolegyni

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegyni, maminku, strýčka, turisty, pionýry, vnuky, synovce, vnoučata, kolegu, neteř, manželku, ředitelku, dívky, bratrance, golfistu, učitele, seniory, přítelkyni, pravnoučata, mámu, teenagery, profesory, holčičku, tchyni, tatínka, strýce, puberťáka, mistra, věřící, tenistky nebo pro dospělé.


Klíčová slova: básnička, přání, k narozeninám, Ke svátku, narozeniny, ke stažení, sms, 2023, Adriana, originální, blahopřání, mms, texty, přáníčka, gratulace, obrázky, animace, animované, strýčka, Adriana, vtipné, ecards, narozeninové, zdarma, oslava, pohlednice, Ke svátku


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů