Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vše nejlepší - přání ke svátku

Vše nejlepší k Tvému svátku,
hodně lásky, štěstí, klidu a pohody přeje...


Text gratulace Vše nejlepší je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Vše nejlepší s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vše nejlepší, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Vše nejlepší, přání ke svátku, Květiny, vtipné, elektronické, pro řidiče a řidiče

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, kuchaře, ženy, partnerku, strýce, kamarády, paní učitelku, podřízené, kolegyni, zetě, přítelkyni, miláčka, nadřízeného, profesory, faráře, kluky, šéfku, profesorky, švagra, tatínka, vnučky, vojáky, ředitele, dívky, horolezce, golfistu, zeťáka, dědu, vinaře, děvčátko nebo pro vedoucí.


Klíčová slova: vtipné, elektronické, gif, přáníčka, k narozeninám, nejhezčí, texty, animace, originální, online, sms, oslava, ke stažení, veršované, přání, animované, humorné, básnička, ženy, přáníčko, 2023, verše, narozeninové, ecards, Ke svátku, pohlednice, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů