Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vše nejlepší - přání ke svátku

Vše nejlepší k Tvému svátku,
hodně lásky, štěstí, klidu a pohody přeje...


Text gratulace Vše nejlepší se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace Milý táto. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Vše nejlepší můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vše nejlepší, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Vše nejlepší, přání ke svátku, Svázaná kytice, gif, sms, pro elektrikáře a elektrikáře

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro elektrikáře, rybáře, hasiče, hudebníky, lesníka, šéfa, expartnerky, vedoucího, podřízené, kytaristu, malé děti, mistra, profesorky, přítelkyni, vedoucí, tatínka, holky, sourozence, paní učitelku, vnučku, kluky, otužilce, mámu, kněze, švagrovou, spolupracovníky, lékaře, strýčka, miláčka, pradědu nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: gif, sms, zdarma, texty, veršované, Ke svátku, přání, animace, ecards, dětské, narozeninové, 2024, animované, 2024, básnička, narozeniny, text, pohlednice, hasiče, blahopřání, obrázky, k narozeninám, online, gratulace, ke stažení, humorné, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů