prani.luksoft.cz
Ostatní
Vše nejlepší - přání ke svátku

Vše nejlepší k Tvému svátku,
hodně lásky, štěstí, klidu a pohody přeje...


Text gratulace Vše nejlepší patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí svatby. Podívejte se též na SMS přání pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Vše nejlepší s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vše nejlepší, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Vše nejlepší, přání ke svátku, Tulipány, k narozeninám, verše, pro zaměstnance a zaměstnance

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, kustody, tátu, golfisty, fotbalisty, vojáka, teenagery, kluky, bafunáře, sestřenici, ségru, muzikanta, nadřízené, šéfa, muže, vnučku, vnuka, motorkáře, pravnoučata, chlapce, dívky, vinaře, slečny, dědu, sportovkyni, řidiče, tatínka, chlapy, seniory, golfisty nebo pro kolegyni.


Klíčová slova: k narozeninám, verše, gratulace, narozeninové, originální, veršované, Ke svátku, texty, mms, humorné, zdarma, básnička, gif, Ke svátku, pohlednice, animace, narozeniny, oslava, dětské, sms, animované, ecards, blahopřání, ke stažení, Vše nejlepší, přání


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeSvátek Pavel

Narozeninové přání pro sestru

Přání ke jmeninám

Přání k narozeninám pro přítele

Zamilované SMSky klukovi

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů