Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vše nejlepší - přání ke svátku

Vše nejlepší k Tvému svátku,
hodně lásky, štěstí, klidu a pohody přeje...


Přáníčko Vše nejlepší patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí svatby. Podívejte se též na Přání Honza. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Vše nejlepší sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vše nejlepší, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko vše nejlepší

bílý dortík k jmeninám, vše nejlepší, přání ke svátkuVše nejlepší, přání ke svátku, Růžička, zdarma, <strong>Vše nejlepší</strong>, pro učitelky a učitelky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, myslivce, dědečka, zetě, nadřízeného, dívky, manželku, expartnerky, profesorky, bratrance, manžela, dceru, slečnu, šéfovou, golfistu, synovce, cestovatele, včelaře, pejskaře, účetní, pravnoučata, mámu, strejdu, strýčka, tenistky, motorkáře, otužilce, holčičky, spolužáky a spolužačky, elektrikáře nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: zdarma, Vše nejlepší, k narozeninám, mms, obrázky, texty, gratulace, přání, oslava, ecards, elektronické, 2024, ke stažení, online, veršované, animované, originální, sms, dědečka, animace, nejhezčí, text, přáníčko, humorné, přáníčka, narozeniny, Ke svátku


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů