Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Aleš - přání ke svátku

K Tvému svátku, Aleši,
přejeme vše nejlepší!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Aleš se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Pohodičku v novém roce. Podívejte se též na Gratulace pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Aleš? Potom se o text podělte s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Aleš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Aleš, přání ke svátku, Svázaná kytice, gif, ecards, pro lesníka a lesníka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lesníka, tenisty, šéfa, prababičku, neteř, děvče, trenéry, keškaře, kolegu, ženu, manžela, milence, ženy, pejskaře, bratrance, tetu, profesorky, zaměstnance, turisty, přítele, vinaře, sestru, vodáka, basketbalisty, expartnerky, kytaristu, holčičky, učitele, ředitelku, rockera nebo pro podřízené.


Klíčová slova: gif, ecards, texty, elektronické, text, přáníčka, mms, 2023, originální, přáníčko, přání, pohlednice, narozeniny, narozeninové, Aleš, Aleš, animace, animované, šéfa, nejhezčí, online, Ke svátku, gratulace, básnička, 2023, vtipné, oslava


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů