Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Aleš - přání ke svátku

K Tvému svátku, Aleši,
přejeme vše nejlepší!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Aleš se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Pohodičku v novém roce. Podívejte se též na Přáníčko Velikonoce ke stažení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Petra. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento text (Aleš) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Aleš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Aleš, přání ke svátku, Růže, gratulace, veršované, pro vojáky a vojáky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vojáky, vinaře, bráchu, ženu, dospělé, holčičky, milenku, kytaristu, vnuky, kolegu, ženy, pionýry, tátu, zaměstnance, geokeškaře, spolupracovníky, bafunáře, cestovatele, tenistky, vnučky, vedoucí, hokejisty, maséry, partnerku, kněze, kámoše, strýce, junáky, nejlepšího kamaráda, zahrádkáře nebo pro tchyni.


Klíčová slova: gratulace, veršované, gif, zdarma, humorné, přáníčko, přáníčka, vtipné, animace, pohlednice, narozeninové, obrázky, narozeniny, přání, 2023, online, text, blahopřání, bráchu, verše, ecards, sms, animované, mms, dětské, 2023, Aleš


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů