Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Aleš - přání ke svátku

K Tvému svátku, Aleši,
přejeme vše nejlepší!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Blahopřání Aleš se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Pohodičku v novém roce. Podívejte se též na Přání k výročí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Malé děcko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Aleš můžete sdílet s bližními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Aleš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko aleš

žena s růží, aleš, přání ke svátkuAleš, přání ke svátku, Svázaná kytice, sms, přáníčka, pro sourozence a sourozence

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, vodáka, kustody, motorkáře, hasiče, bratra, strýce, cestovatele, bráchu, tenistky, sestru, tchána, golfisty, spolužáky a spolužačky, kolegyni, milence, tchyni, holky, malé děti, lékaře, ségru, vedoucí, kámošky, teenagery, chlapce, paní učitelku, vnoučata, syna, bráchu, dívky nebo pro dospělé.


Klíčová slova: sms, přáníčka, originální, k narozeninám, Aleš, gratulace, humorné, dětské, obrázky, pohlednice, blahopřání, ecards, Ke svátku, 2024, animované, texty, zdarma, přání, kustody, přáníčko, mms, narozeninové, vtipné, básnička, verše, 2024, nejhezčí


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů