Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Andrea - přání ke svátku

Dnes Andrea svátek slaví,
přejeme Ti štěstí, zdraví,
hodně lásky, radosti,
žádné vrásky ze zlosti!


Text gratulace Andrea patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k sponzi. Podívejte se též na Gratulace život a láska. Mohlo by vás také zajímat Přání milé mamce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Andrea můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Andrea, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Andrea, přání ke svátku, Tulipány, mms, <strong>Ke svátku</strong>, pro profesory a profesory

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, tátu, tatínka, dětičky, sportovce, přítele, nejlepšího kamaráda, zahradníka, miláčka, účetní, přítelkyni, nadřízeného, sestru, lesníka, chlapečka, vojáka, milenku, bafunáře, zeťáka, golfistu, strejdu, kuchaře, děti, pionýry, vojáky, mistra, učitelky, motorkáře, děvčátko, holčičky nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: mms, Ke svátku, Ke svátku, 2023, 2023, přáníčko, dětské, elektronické, humorné, narozeniny, blahopřání, přání, přáníčka, vtipné, obrázky, pohlednice, animované, verše, tatínka, originální, ke stažení, animace, básnička, Andrea, online, gif, texty


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů