Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Andrea - přání ke svátku

Dnes Andrea svátek slaví,
přejeme Ti štěstí, zdraví,
hodně lásky, radosti,
žádné vrásky ze zlosti!


Blahopřání Andrea patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k sponzi. Podívejte se též na Přáníčko pro muže. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Andrea? Pak se o něj podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Andrea, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Andrea, přání ke svátku, Růžička, elektronické, ke stažení, pro maséry a maséry

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maséry, horolezce, kamioňáka, tenistky, babičku, kytaristu, motorkáře, mámu, kamarádku, učitelky, vnoučata, sportovkyni, šéfovou, ředitele, trenéry, kuchaře, podřízené, dědu, včelaře, dceru, kolegy, ženy, golfisty, golfistu, elektrikáře, zetě, lesníka, dospělé, děvče, chlapa nebo pro šéfa.


Klíčová slova: elektronické, ke stažení, dětské, animace, texty, online, mms, verše, 2023, k narozeninám, text, básnička, přání, zdarma, obrázky, Ke svátku, gif, narozeniny, kamioňáka, blahopřání, animované, originální, přáníčko, veršované, nejhezčí, 2023, humorné


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů