Textová přání ke svátku
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Text gratulace Anna je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Anna sdíleli s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Anna, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, <strong>Ke svátku</strong>, pro dceru a dceru

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dceru, kustody, muže, tchyni, expartnery, partnera, švagra, učitele, expartnerky, profesorky, spolupracovníky, prarodiče, geokeškaře, vnuky, rybáře, ředitele, turisty, otce, maminku, přátele, neteř, tetu, sestřenici, důchodce, přítelkyni, babičku, pionýry, tátu, vnučky, štamgasty nebo pro manželku.


Klíčová slova: Ke svátku, Ke svátku, přáníčko, mms, dětské, přání, blahopřání, obrázky, verše, veršované, pohlednice, zdarma, k narozeninám, elektronické, oslava, básnička, 2020, gratulace, narozeninové, text, Anna, sms, přáníčka, Anna, ke stažení, texty


Dnešní den (2. duben 2020) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2020) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2020) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2020 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2020 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k jmeninám podle jmen

Přání k svátku pro Ríšu

Textové Přání pro Evu

Gratulace k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMSky pro holku

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů