Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Text gratulace Anna se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Anna) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Anna, přání ke svátku, Svázaná kytice, gratulace, humorné, pro přítelkyni a přítelkyni

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, vedoucí, vojáky, profesory, kněze, věřící, dívky, strýce, sportovkyni, holky, kamarády, tatínka, kluky, včelaře, malé děti, paní učitelku, partnera, tetu, rodiče, nejlepšího kamaráda, sousedy, děvčátko, sestru, šéfa, kámošky, bratrance, hokejisty, mámu, kuchaře, strejdu nebo pro golfisty.


Klíčová slova: gratulace, humorné, Ke svátku, 2023, ke stažení, online, 2023, přáníčka, vtipné, Ke svátku, text, texty, Anna, přáníčko, animace, básnička, Anna, sms, vojáky, veršované, zdarma, narozeninové, narozeniny, verše, k narozeninám, dětské, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů