Textová přání ke svátku
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Text Anna se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Přáníčko Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Anna s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Anna, přání ke svátku, Kytice, básnička, vtipné, pro švagra a švagra

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, učitelky, ženy, tetu, chlapce, expartnerky, dívky, šéfa, profesorky, slečny, rybáře, děti, ségru, ředitele, štamgasty, skauty, tenisty, malé děti, maminku, tchyni, myslivce, sourozence, muže, neteř, pravnoučata, hokejisty, syna, strýce, kustody, pionýry nebo pro děti.


Klíčová slova: básnička, vtipné, přání, Anna, Anna, oslava, verše, k narozeninám, přáníčko, 2022, elektronické, mms, ke stažení, veršované, texty, text, narozeninové, pohlednice, obrázky, sms, 2022, blahopřání, Ke svátku, narozeniny, zdarma, dětské


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k jmeninám podle jmen

Přání k svátku pro Ríšu

Textové Přání pro Evu

Gratulace k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMSky pro holku

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů