Textová přání ke svátku
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Text gratulace Anna je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Anna s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Anna, přání ke svátku, Svázaná kytice, narozeniny, zdarma, pro přítelkyni a přítelkyni

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, syna, chlapa, podřízené, důchodce, spolužáky a spolužačky, učitele, sestru, strýce, holky, havíře, tchyni, fotbalisty, přítele, děti, trenéry, kustody, partnera, sportovce, bratra, nadřízené, kluky, milence, dívky, manželku, sourozence, švagra, dospělé, basketbalisty, synovce nebo pro strýčka.


Klíčová slova: narozeniny, zdarma, pohlednice, 2021, Ke svátku, přáníčko, přáníčka, přání, verše, oslava, Anna, k narozeninám, vtipné, veršované, mms, elektronické, blahopřání, obrázky, narozeninové, Anna, texty, sms, ke stažení, gratulace, dětské, 2021


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k jmeninám podle jmen

Přání k svátku pro Ríšu

Textové Přání pro Evu

Gratulace k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMSky pro holku

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů