Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Blahopřání Anna je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Není svatba jako svatba. Mohlo by vás také zajímat Texty blahopřání k sponzi. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Anna se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Anna, přání ke svátku, Kytice, přání, animace, pro zahradníka a zahradníka

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahradníka, slečnu, kluky, myslivce, partnerku, děvče, snachu, hokejisty, basketbalisty, otce, skauty, rybáře, přítelkyni, pionýry, elektrikáře, přítele, vodáka, vnuka, otužilce, babičku, tetu, sportovce, vnuky, holčičky, kustody, účetní, dceru, chlapa, učitelky, kytaristu nebo pro včelaře.


Klíčová slova: přání, animace, oslava, 2023, text, animované, mms, texty, nejhezčí, ke stažení, online, přáníčko, Anna, gratulace, vtipné, Ke svátku, elektronické, dětské, kluky, humorné, přáníčka, Ke svátku, zdarma, Anna, sms, gif, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů