Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Text Anna je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Anna? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko anna

dortík, anna, přání ke svátkuAnna, přání ke svátku, Květiny, online, humorné, pro maminku a maminku

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, tatínka, nadřízeného, kolegyni, přátele, cyklisty, tchyni, elektrikáře, pravnoučata, muže, vnoučata, otce, zetě, nejlepšího kamaráda, ředitele, snachu, dvojčata, tchána, maséry, bratra, chlapa, letce, sestru, havíře, ženu, dívky, malé děti, ženy, švagra, partnera nebo pro tenisty.


Klíčová slova: online, humorné, narozeniny, obrázky, text, 2024, texty, vtipné, gif, sms, animace, mms, narozeninové, přáníčka, elektronické, oslava, básnička, Anna, nadřízeného, zdarma, přání, gratulace, Ke svátku, ecards, Anna, přáníčko, veršované


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů