Textová přání ke svátku
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Blahopřání Anna je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Přáníčko Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Anna? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Anna, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, gratulace, pro spolupracovníky a spolupracovníky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolupracovníky, slečny, pravnoučata, ředitele, dědečka, bafunáře, malé děti, partnerku, šéfa, chlapce, seniory, profesorky, basketbalisty, kámošky, neteř, chlapa, kolegy, důchodce, sestřenici, učitelky, profesory, přítelkyni, bratrance, přítele, partnera, syna, přátele, ségru, podřízené, milenku nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: Ke svátku, gratulace, blahopřání, přání, elektronické, narozeninové, verše, Anna, zdarma, dětské, vtipné, přáníčka, Ke svátku, narozeniny, k narozeninám, mms, Anna, veršované, text, básnička, sms, 2021, obrázky, přáníčko, texty, oslava


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k jmeninám podle jmen

Přání k svátku pro Ríšu

Textové Přání pro Evu

Gratulace k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMSky pro holku

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů