Textová přání ke svátku
Ostatní
Anna - přání ke svátku

Dneska Anny svátek slaví,
tak Ti přeji hodně zdraví.
Moře peněz, štěstí, lásky
a už žádné další vrásky!


Přáníčko Anna patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Honza. Podívejte se též na Dvacet společných let. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Anna sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Anna, přání ke svátku, Květiny, <strong>Anna</strong>, <strong>2021</strong>, pro otce a otce

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, partnera, strýce, milence, fotbalisty, hokejisty, kustody, bratrance, tenisty, bafunáře, zahrádkáře, kámoše, ředitele, děti, slečny, přítele, švagrovou, expartnerky, basketbalisty, ženy, učitelky, milenku, děti, kluky, spolupracovníky, sestru, chlapa, šéfa, maminku, malé děti nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: Anna, 2021, veršované, 2021, elektronické, Ke svátku, ke stažení, básnička, text, zdarma, přáníčka, vtipné, narozeniny, obrázky, sms, Anna, gratulace, pohlednice, mms, Ke svátku, verše, narozeninové, blahopřání, oslava, k narozeninám, přání


Dnešní den (24. únor 2021) slaví svůj svátek Matyáš a Matěj, zítra (25. únor 2021) oslavuje jmeniny Liliana, Lilien a Taras, pozítří (26. únor 2021) má svátek Dorota, Dora a Doris, 27. únor 2021 bude mít svátek Alexandr a Alexander. 28. únor 2021 bude slavit Lumír a Kira.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k jmeninám podle jmen

Přání k svátku pro Ríšu

Textové Přání pro Evu

Gratulace k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMSky pro holku

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů