Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Božena - přání ke svátku

Boženqa dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti.
Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!


Text Božena je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Gratulace Milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Božena? Pak se o něj podělte s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Božena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Božena, přání ke svátku, Kytice, přáníčko, Božena, pro dětičky a dětičky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dětičky, řidiče, strejdu, chlapce, myslivce, tchána, tchyni, nejlepší kamarádku, muzikanta, sourozence, bratra, dvojčata, kámošky, pejskaře, kolegy, přátele, šéfa, rybáře, manželku, učitele, strýčka, strýce, milence, kněze, vojáky, hokejisty, sestru, keškaře, geokeškaře, maminku nebo pro kolegu.


Klíčová slova: přáníčko, Božena, animované, dětské, gif, elektronické, sms, k narozeninám, verše, text, narozeninové, 2023, přání, blahopřání, vtipné, mms, básnička, oslava, strejdu, originální, zdarma, gratulace, obrázky, narozeniny, 2023, texty, ecards


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů