Textová přání ke svátku
Ostatní
Božena - přání ke svátku

Boženqa dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti.
Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!


Přáníčko Božena patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Přáníčko roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Božena) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Božena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Božena, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>2021</strong>, <strong>Ke svátku</strong>, pro vnuky a vnuky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, bafunáře, strýce, maminku, tetu, mámu, myslivce, syna, strýčka, ženy, havíře, kámoše, expartnerky, sourozence, holčičky, ředitele, junáky, trenéry, kustody, podřízené, partnera, sestřenici, vnoučata, učitele, chlapa, milence, kámošky, švagrovou, dívky, spolužáky a spolužačky nebo pro maséry.


Klíčová slova: 2021, Ke svátku, elektronické, texty, mms, verše, 2021, narozeniny, Božena, veršované, přání, blahopřání, zdarma, vtipné, obrázky, sms, přáníčka, text, Ke svátku, pohlednice, ke stažení, dětské, básnička, oslava, Božena, gratulace


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Výročí 20 let od sňatku

Blahopřání k výročí seznámení

Texty přání 40 let

SMSky vyznávající lásku

Osobnosti, lidé, profese

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů