Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Božena - přání ke svátku

Boženqa dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti.
Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!


Přáníčko Božena se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Den žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Božena s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Božena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Božena, přání ke svátku, Svázaná kytice, 2024, pohlednice, pro tenistky a tenistky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, nejlepšího kamaráda, šéfa, kněze, malé děti, podřízené, zaměstnance, štamgasty, šéfovou, cyklisty, švagrovou, vnoučata, řidiče, tatínka, muže, paní učitelku, otce, chlapce, kamioňáka, vedoucí, kolegy, horolezce, letce, profesorky, maminku, děvčátko, kustody, dědu, seniory, junáky nebo pro švagra.


Klíčová slova: 2024, pohlednice, nejhezčí, dětské, Ke svátku, oslava, veršované, 2024, texty, originální, ecards, narozeninové, Božena, sms, přáníčko, Božena, animované, mms, šéfa, narozeniny, verše, gratulace, zdarma, k narozeninám, gif, přání, přáníčka


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů