Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dagmar - přání ke svátku

Dagmar, dnes dovol nám
popřát Ti k jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Dagmar je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá. Podívejte se též na Přáníčko pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Přání mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Dagmar můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dagmar, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Dagmar, přání ke svátku, Květiny, dětské, oslava, pro muže a muže

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, kolegu, neteř, zaměstnance, věřící, tchyni, otce, zeťáka, strýčka, strejdu, synovce, mistra, strýce, elektrikáře, letce, geokeškaře, šéfovou, spolužáky a spolužačky, ženy, vnučku, švagra, kytaristu, vnuka, včelaře, sportovkyni, kněze, přátele, holky, mámu, golfistu nebo pro dívky.


Klíčová slova: dětské, oslava, sms, obrázky, blahopřání, animace, vtipné, přání, básnička, mms, 2023, elektronické, text, přáníčka, narozeninové, nejhezčí, originální, gratulace, neteř, texty, online, zdarma, Dagmar, verše, Ke svátku, humorné, přáníčko


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů