Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Daniel - přání ke svátku

Danieli, Danieli,
ať máš šťastný život celý!
Ke svátku dnes chci Ti přát,
malý dárek Ti předat.


Text gratulace Daniel patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Krásné Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání jak ten čas letí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace má drahá kočičko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento text (Daniel) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Daniel, přání ke svátku, Tulipány, originální, animované, pro trenéry a trenéry

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, chlapečka, mámu, elektrikáře, rockera, tetu, slečnu, dědu, chlapa, havíře, snachu, strýce, řidiče, sportovce, dětičky, holčičky, dědečka, slečny, tchána, dospělé, věřící, spolužáky a spolužačky, maminku, děvče, skauty, prarodiče, manželku, ségru, vinaře, letce nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: originální, animované, přání, pohlednice, verše, zdarma, sms, gif, narozeniny, přáníčko, obrázky, texty, oslava, ecards, Daniel, 2023, Ke svátku, básnička, mámu, gratulace, dětské, blahopřání, narozeninové, 2023, vtipné, Ke svátku, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů