Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Daniel - přání ke svátku

Danieli, Danieli,
ať máš šťastný život celý!
Ke svátku dnes chci Ti přát,
malý dárek Ti předat.


Přáníčko Daniel je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Krásné Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Daniel sdíleli s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Daniel, přání ke svátku, Kytice, elektronické, přání, pro ženu a ženu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženu, chlapce, tchyni, šéfku, cyklisty, tenistky, maséry, trenéry, učitele, pionýry, dědečka, řidiče, vojáka, mistra, kamarádku, ségru, vnuky, pradědu, seniory, geokeškaře, golfisty, vedoucí, milenku, dívky, dceru, vinaře, chlapečka, tchána, vodáka, snachu nebo pro rodiče.


Klíčová slova: elektronické, přání, narozeniny, animace, zdarma, animované, mms, text, Ke svátku, sms, vtipné, pohlednice, básnička, blahopřání, přáníčko, humorné, Ke svátku, ecards, tchyni, online, gratulace, narozeninové, veršované, 2023, oslava, 2023, ke stažení


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů