Textová přání ke svátku
Ostatní
Daniela - přání ke svátku

Dnes má svátek Daniela,
a tak bych Ti popřát chtěla
ať se Ti vždy ve všem daří
a osud Ti nic nezmaří.


Text Daniela patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro přítele. Podívejte se též na Gratulace k padesátce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Daniela? Pak se o něj podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Daniela, přání ke svátku, Tulipány, blahopřání, přání, pro pradědu a pradědu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, seniory, turisty, partnerku, sportovce, malé děti, manžela, expartnery, zahrádkáře, hokejisty, tetu, rodiče, vnoučata, ségru, tátu, rybáře, spolupracovníky, expartnerky, milenku, basketbalisty, skauty, profesorky, prarodiče, chlapa, sourozence, prababičku, bratra, neteř, štamgasty, trenéry nebo pro přítele.


Klíčová slova: blahopřání, přání, zdarma, gratulace, 2020, k narozeninám, vtipné, dětské, obrázky, verše, básnička, oslava, ke stažení, veršované, Ke svátku, Ke svátku, sms, text, Daniela, Daniela, 2020, přáníčka, texty, pohlednice, narozeniny, přáníčko


Dnešní den (13. červenec 2020) slaví svůj svátek Markéta, Megan a Margareta, zítra (14. červenec 2020) oslavuje jmeniny Karolína, Lara a Larisa, pozítří (15. červenec 2020) má svátek Jindřich a Egon, 16. červenec 2020 bude mít svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik. 17. červenec 2020 bude slavit Martina, Iris a Arleta.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ivana

Narozeniny 60 let

Blahopřání pro Františka

Přáníčko pro přítele

Zamilované SMSky

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů