Textová přání ke svátku
Ostatní
Daniela - přání ke svátku

Dnes má svátek Daniela,
a tak bych Ti popřát chtěla
ať se Ti vždy ve všem daří
a osud Ti nic nezmaří.


Text gratulace Daniela je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro přítele. Podívejte se též na Gratulace Není sen. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Daniela s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Daniela, přání ke svátku, Svázaná kytice, obrázky, vtipné, pro profesory a profesory

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, tetu, profesorky, otce, maséry, expartnerky, partnera, manžela, fotbalisty, syna, pionýry, ženy, golfisty, holčičky, rybáře, babičku, milenku, vnoučata, expartnery, synovce, nadřízené, kluky, kamarády, zahrádkáře, sestřenici, myslivce, neteř, bafunáře, dospělé, tenisty nebo pro horolezce.


Klíčová slova: obrázky, vtipné, elektronické, básnička, text, přání, ke stažení, přáníčko, 2021, 2021, oslava, pohlednice, Daniela, dětské, zdarma, narozeniny, gratulace, Daniela, veršované, blahopřání, Ke svátku, verše, k narozeninám, přáníčka, narozeninové, mms


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ivana

Narozeniny 60 let

Blahopřání pro Františka

Přáníčko pro přítele

Zamilované SMSky

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů