Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Daniela - přání ke svátku

Dnes má svátek Daniela,
a tak bych Ti popřát chtěla
ať se Ti vždy ve všem daří
a osud Ti nic nezmaří.


Text gratulace Daniela se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro přítele. Podívejte se též na Přání k cínové svatbě. Mohlo by vás také zajímat Svátek Lenka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Daniela můžete sdílet s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Daniela, přání ke svátku, Svázaná kytice, oslava, přání, pro tchyni a tchyni

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, ségru, bratrance, rybáře, miláčka, holčičky, syna, vodáka, kolegy, vojáka, spolupracovníky, bráchu, basketbalisty, přítele, vedoucího, golfistu, dívku, keškaře, malé děti, cyklisty, horolezce, maminku, sportovce, štamgasty, přítelkyni, puberťáka, děvčátko, manželku, vnuka, vnučku nebo pro dívky.


Klíčová slova: oslava, přání, přáníčka, ecards, text, 2023, Ke svátku, gif, Ke svátku, verše, dětské, zdarma, mms, ke stažení, online, 2023, Daniela, blahopřání, bratrance, k narozeninám, Daniela, básnička, narozeniny, texty, elektronické, obrázky, vtipné


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů