Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Daniela - přání ke svátku

Dnes má svátek Daniela,
a tak bych Ti popřát chtěla
ať se Ti vždy ve všem daří
a osud Ti nic nezmaří.


Blahopřání Daniela je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro přítele. Podívejte se též na Přáníčko k šedesátinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Daniela? Pak se o něj podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Daniela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Daniela, přání ke svátku, Kytice, veršované, animace, pro rockera a rockera

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rockera, horolezce, basketbalisty, vedoucí, nadřízené, holky, tetu, tátu, myslivce, dceru, expartnerky, elektrikáře, letce, partnera, spolužáky a spolužačky, vnučky, tenisty, vinaře, kamarádku, neteř, kamarády, bratrance, partnerku, důchodce, včelaře, muzikanta, puberťáka, tchána, slečnu, chlapečka nebo pro bráchu.


Klíčová slova: veršované, animace, animované, Ke svátku, vtipné, oslava, nejhezčí, k narozeninám, elektronické, pohlednice, dětské, básnička, Daniela, obrázky, přáníčka, online, přáníčko, sms, basketbalisty, 2023, 2023, humorné, přání, ke stažení, text, zdarma, texty


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů