Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Denisa - přání ke svátku

Milá Deniso,
jaké máš jméno,
to dobře vím, Deniso,
tak Ti chci dnes popřát,
k dnešnímu svátku,
hodně lásky a radosti,
plno štěstí a věčné mládí.
Všechno nejlepší!


Přáníčko Denisa je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace velikonoční zajíček. Podívejte se též na Blahopřání Stalo se hodně věcí. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Denisa? Pak se o něj podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Denisa, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Denisa, přání ke svátku, Kytice, humorné, 2023, pro dospělé a dospělé

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, hasiče, mámu, chlapy, pejskaře, otce, tatínka, ředitele, kamarády, kamarádku, kuchaře, přátele, nejlepší kamarádku, švagra, nadřízené, zahradníka, chlapa, sportovce, hokejisty, bratra, důchodce, věřící, šéfa, dědu, vnuky, lesníka, turisty, zahrádkáře, šéfovou, sourozence nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: humorné, 2023, veršované, animace, verše, vtipné, elektronické, Denisa, Ke svátku, přání, mms, ecards, Denisa, gif, 2023, ke stažení, texty, k narozeninám, mámu, Ke svátku, obrázky, blahopřání, narozeninové, pohlednice, přáníčko, dětské, přáníčka


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů