Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Denisa - přání ke svátku

Milá Deniso,
jaké máš jméno,
to dobře vím, Deniso,
tak Ti chci dnes popřát,
k dnešnímu svátku,
hodně lásky a radosti,
plno štěstí a věčné mládí.
Všechno nejlepší!


Text gratulace Denisa patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace velikonoční zajíček. Podívejte se též na Gratulace 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Denisa) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Denisa, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko denisa

bílý dort, denisa, přání ke svátkuDenisa, přání ke svátku, Tulipány, nejhezčí, verše, pro neteř a neteř

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, šéfku, švagra, nejlepší kamarádku, milence, manžela, paní učitelku, švagrovou, věřící, otce, myslivce, geokeškaře, maminku, sourozence, bratrance, puberťáka, kámošky, přítelkyni, zahradníka, podřízené, letce, ségru, zetě, spolupracovníky, seniory, horolezce, motorkáře, bafunáře, mámu, řidiče nebo pro kolegy.


Klíčová slova: nejhezčí, verše, přáníčko, Denisa, k narozeninám, 2024, mms, narozeniny, texty, přání, ecards, dětské, animace, blahopřání, gif, vtipné, básnička, přáníčka, švagra, narozeninové, originální, animované, zdarma, 2024, Ke svátku, humorné, gratulace


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů