Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dominik - přání ke svátku

Dominiku, Dominiku,
Ty máš, kluku, ale kliku,
že jsme tu, Tví přátelé.
Prožij svátek vesele!


Přáníčko Dominik patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tetu. Podívejte se též na Gratulace Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat SMS přání k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Dominik s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dominik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko dominik

kousek dortu, dominik, přání ke svátkuDominik, přání ke svátku, Růžička, <strong>Dominik</strong>, básnička, pro milenku a milenku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, nadřízené, spolupracovníky, bafunáře, zahradníka, účetní, cyklisty, partnera, včelaře, maminku, vnučku, kámošky, vojáka, ředitele, golfisty, holčičky, slečny, sousedy, milence, profesorky, kluky, zahrádkáře, učitelky, vnučky, dědečka, lesníka, švagra, věřící, zeťáka, holky nebo pro vinaře.


Klíčová slova: Dominik, básnička, gratulace, přáníčka, narozeninové, mms, online, 2024, dětské, 2024, oslava, ke stažení, k narozeninám, animované, Dominik, ecards, humorné, Ke svátku, spolupracovníky, nejhezčí, blahopřání, obrázky, text, verše, veršované, originální, animace


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů