Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dominik - přání ke svátku

Dominiku, Dominiku,
Ty máš, kluku, ale kliku,
že jsme tu, Tví přátelé.
Prožij svátek vesele!


Přáníčko Dominik je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tetu. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Nezáleží na blahopřání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Dominik s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dominik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Dominik, přání ke svátku, Květiny, elektronické, dětské, pro dívku a dívku

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívku, zaměstnance, horolezce, účetní, pradědu, holky, tchyni, hasiče, nejlepší kamarádku, hokejisty, chlapečka, profesorky, šéfa, keškaře, skauty, podřízené, tatínka, junáky, včelaře, prababičku, fotbalisty, profesory, pravnoučata, chlapce, bráchu, sestru, strýčka, manžela, sestřenici, basketbalisty nebo pro neteř.


Klíčová slova: elektronické, dětské, sms, přáníčko, mms, 2023, zdarma, blahopřání, veršované, gratulace, vtipné, přáníčka, online, texty, básnička, přání, ecards, gif, horolezce, pohlednice, 2023, Ke svátku, text, verše, animované, ke stažení, nejhezčí


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů