Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dominik - přání ke svátku

Dominiku, Dominiku,
Ty máš, kluku, ale kliku,
že jsme tu, Tví přátelé.
Prožij svátek vesele!


Text gratulace Dominik se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tetu. Podívejte se též na Gratulace pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Přání jste to?. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Dominik sdíleli s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dominik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Dominik, přání ke svátku, Svázaná kytice, narozeninové, oslava, pro golfisty a golfisty

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, dívku, přítelkyni, chlapečka, kustody, zetě, kamioňáka, otce, vnuka, fotbalisty, manželku, tetu, otužilce, maséry, hokejisty, děti, chlapce, nejlepší kamarádku, slečny, expartnery, vnučky, švagrovou, rockera, kolegy, holčičku, prarodiče, prababičku, šéfku, trenéry, kámošky nebo pro kněze.


Klíčová slova: narozeninové, oslava, dětské, gratulace, online, texty, gif, animované, vtipné, nejhezčí, ke stažení, básnička, Ke svátku, text, přáníčko, animace, humorné, originální, přítelkyni, blahopřání, zdarma, narozeniny, elektronické, ecards, 2024, Dominik, přáníčka


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů