Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eliška - přání ke svátku

Dnes, Eliško, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Eliška je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Vánocům. Podívejte se též na Blahopřání Krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narození novorozence. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Eliška? Potom se o text podělte s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eliška, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Eliška, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, 2023, pro pejskaře a pejskaře

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pejskaře, ségru, hasiče, ženy, vojáky, kamioňáka, ředitele, kolegy, tchyni, rybáře, nadřízené, partnerku, kolegyni, lékaře, věřící, manželku, sportovkyni, dívku, kamarádku, expartnerky, mámu, bafunáře, přítele, vnučku, malé děti, nadřízeného, partnera, ženu, dospělé, kámoše nebo pro milenku.


Klíčová slova: Ke svátku, 2023, animace, narozeninové, k narozeninám, pohlednice, narozeniny, dětské, elektronické, přáníčka, ke stažení, texty, text, oslava, zdarma, humorné, originální, obrázky, hasiče, blahopřání, básnička, veršované, 2023, Eliška, nejhezčí, Eliška, sms


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů