Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eliška - přání ke svátku

Dnes, Eliško, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Eliška patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Vánocům. Podívejte se též na Přáníčko Milý taťka. Mohlo by vás také zajímat Přání mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Eliška s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eliška, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Eliška, přání ke svátku, Tulipány, texty, k narozeninám, pro snachu a snachu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro snachu, šéfovou, dědu, rockera, strýčka, děvče, pejskaře, slečny, kolegyni, profesory, vnoučata, paní učitelku, bratrance, pionýry, syna, ženy, milenku, teenagery, keškaře, tenisty, sportovkyni, vedoucí, elektrikáře, kuchaře, muže, kytaristu, tchána, spolužáky a spolužačky, sportovce, ženu nebo pro zetě.


Klíčová slova: texty, k narozeninám, animované, blahopřání, Ke svátku, narozeniny, 2024, obrázky, elektronické, oslava, originální, mms, nejhezčí, online, ecards, veršované, text, sms, dědu, pohlednice, básnička, dětské, Eliška, verše, Eliška, zdarma, 2024


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů