Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eliška - přání ke svátku

Dnes, Eliško, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Eliška je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Vánocům. Podívejte se též na Gratulace biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Eliška s ostatními na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eliška, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko eliška

květiny svátek jmeniny, eliška, přání ke svátkuEliška, přání ke svátku, Kytičky, oslava, sms, pro sestřenici a sestřenici

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, bratra, řidiče, manželku, strýčka, zaměstnance, prababičku, manžela, profesorky, zetě, faráře, havíře, expartnerky, rockera, dětičky, učitelky, malé děti, šéfku, vnuky, holčičky, zahradníka, vnučku, pradědu, keškaře, dívky, kolegu, myslivce, prarodiče, synovce, puberťáka nebo pro sourozence.


Klíčová slova: oslava, sms, přáníčka, narozeninové, dětské, obrázky, ke stažení, ecards, mms, veršované, texty, gratulace, zdarma, humorné, gif, pohlednice, básnička, animované, řidiče, Ke svátku, přáníčko, přání, k narozeninám, online, animace, nejhezčí, Eliška


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů