Textová přání ke svátku
Ostatní
Eliška - přání ke svátku

Dnes, Eliško, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Eliška patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Vánocům. Podívejte se též na Blahopřání Když se narodí maličká. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Věděli jsme to. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Eliška) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eliška, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Eliška, přání ke svátku, Svázaná kytice, veršované, dětské, pro geokeškaře a geokeškaře

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, vnučky, prarodiče, golfisty, ségru, dceru, muže, důchodce, maminku, myslivce, strýčka, maséry, hokejisty, dospělé, tenisty, expartnery, tatínka, prababičku, tchyni, učitele, kámošky, malé děti, trenéry, sestřenici, bratra, ředitele, syna, neteř, nadřízené, otce nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: veršované, dětské, narozeninové, sms, ke stažení, elektronické, přáníčka, Eliška, text, básnička, verše, Eliška, oslava, pohlednice, Ke svátku, narozeniny, blahopřání, mms, Ke svátku, k narozeninám, gratulace, přáníčko, 2020, přání, texty, 2020


Dnešní den (7. červen 2020) slaví svůj svátek Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, zítra (8. červen 2020) oslavuje jmeniny Medard a Pěva, pozítří (9. červen 2020) má svátek Stanislava a Anabela, 10. červen 2020 bude mít svátek Gita a Margita. 11. červen 2020 bude slavit Bruno a Barnabáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Přání k svátku pro Martu

Přání ke sňatku

Blahopřání ke kulatým narozeninám

SMS pro miláčka

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů