Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eliška - přání ke svátku

Dnes, Eliško, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Eliška je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Vánocům. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k promoci. Mohlo by vás také zajímat Text přání 60 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Eliška sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eliška, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Eliška, přání ke svátku, Kytičky, obrázky, narozeniny, pro partnera a partnera

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, sourozence, kolegyni, otužilce, otce, šéfa, včelaře, tátu, miláčka, expartnery, cestovatele, teenagery, dědu, sestru, řidiče, vedoucí, kolegu, zeťáka, kámošky, podřízené, děvče, mámu, manželku, hasiče, faráře, prababičku, zaměstnance, zahradníka, pravnoučata, šéfovou nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: obrázky, narozeniny, Eliška, zdarma, básnička, narozeninové, elektronické, dětské, blahopřání, oslava, přáníčko, 2023, přáníčka, ecards, animace, pohlednice, gif, ke stažení, kolegyni, vtipné, veršované, mms, text, online, sms, animované, Eliška


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů