Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ema - přání ke svátku

Milá Emo,
na sváteční vzpomínku,
nechci říkat mnoho slov,
zdraví, štěstí, prosperitu,
život plný blahobytu,
pozvi hosty do svého bytu!
Všechno nejlepší, Emo!


Text Ema patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Ema s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ema, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Ema, přání ke svátku, Růžička, oslava, dětské, pro golfisty a golfisty

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, ženy, bafunáře, otužilce, nejlepší kamarádku, elektrikáře, švagra, vnučky, chlapa, trenéry, muzikanta, věřící, strýčka, nejlepšího kamaráda, pejskaře, štamgasty, spolupracovníky, lékaře, slečny, včelaře, ředitelku, přítelkyni, řidiče, sportovce, děvčátko, vnoučata, vojáka, profesorky, bráchu, pravnoučata nebo pro šéfku.


Klíčová slova: oslava, dětské, text, přání, narozeninové, vtipné, originální, přáníčko, zdarma, přáníčka, narozeniny, verše, animace, online, ecards, obrázky, Ke svátku, humorné, bafunáře, elektronické, Ke svátku, texty, básnička, mms, animované, blahopřání, sms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů