Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ema - přání ke svátku

Milá Emo,
na sváteční vzpomínku,
nechci říkat mnoho slov,
zdraví, štěstí, prosperitu,
život plný blahobytu,
pozvi hosty do svého bytu!
Všechno nejlepší, Emo!


Text gratulace Ema je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Gratulace 18 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Stalo se hodně věcí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Ema? Potom se o text podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ema, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko ema

dortík svátek, ema, přání ke svátkuEma, přání ke svátku, Kytice, pohlednice, narozeniny, pro přátele a přátele

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, dvojčata, myslivce, mámu, ředitelku, pejskaře, rodiče, malé děti, partnerku, kustody, junáky, kámošky, milenku, účetní, hasiče, strýce, spolužáky a spolužačky, strýčka, kámoše, tenisty, muže, řidiče, mistra, expartnery, kuchaře, tchyni, nadřízeného, spolupracovníky, vojáky, chlapce nebo pro holky.


Klíčová slova: pohlednice, narozeniny, 2024, veršované, básnička, elektronické, sms, 2024, mms, gratulace, originální, verše, nejhezčí, animace, narozeninové, text, zdarma, ke stažení, myslivce, Ema, humorné, Ema, blahopřání, k narozeninám, gif, dětské, Ke svátku


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů