Textová přání ke svátku
Ostatní
František - přání ke svátku

František, je prima chlap,
proto ho má každý rád,
nezkazí žádnou zábavu
a umí rozjet oslavu...


Text gratulace František je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lenku. Podívejte se též na Přáníčko 60 roků. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k žhavé novince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání František? Potom se o text podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

František, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

František, přání ke svátku, Růže, 2021, přáníčka, pro kolegy a kolegy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, vnoučata, bratrance, sourozence, sportovce, bafunáře, štamgasty, kámoše, strýce, kustody, expartnerky, geokeškaře, golfisty, malé děti, kluky, dospělé, syna, chlapa, junáky, milence, hokejisty, strýčka, profesorky, maséry, partnera, tetu, synovce, tchána, havíře, dědečka nebo pro děti.


Klíčová slova: 2021, přáníčka, sms, k narozeninám, pohlednice, texty, narozeniny, verše, František, přáníčko, Ke svátku, gratulace, ke stažení, blahopřání, narozeninové, veršované, oslava, elektronické, vtipné, mms, text, dětské, František, básnička, 2021, Ke svátku


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřáníčka k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Iva

Textové Přání pro Barboru

Texty přání tatínkovi

Zamilované SMS pro kluka

Znáte státy USA?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů