Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
František - přání ke svátku

František, je prima chlap,
proto ho má každý rád,
nezkazí žádnou zábavu
a umí rozjet oslavu...


Text gratulace František patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lenku. Podívejte se též na Přání k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko František sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

František, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

František, přání ke svátku, Růžička, obrázky, animované, pro nadřízené a nadřízené

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, ředitele, faráře, přítele, holčičky, chlapa, zeťáka, rockera, letce, kluky, bráchu, golfistu, golfisty, lesníka, fotbalisty, teenagery, pejskaře, učitele, hokejisty, kámošky, šéfa, cyklisty, dospělé, malé děti, vnučky, kámoše, synovce, manžela, tátu, sestřenici nebo pro syna.


Klíčová slova: obrázky, animované, přáníčka, 2023, blahopřání, ecards, básnička, verše, 2023, texty, elektronické, text, vtipné, přáníčko, dětské, oslava, František, přání, faráře, František, online, gratulace, gif, nejhezčí, Ke svátku, humorné, ke stažení


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů