Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
František - přání ke svátku

František, je prima chlap,
proto ho má každý rád,
nezkazí žádnou zábavu
a umí rozjet oslavu...


Přáníčko František je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lenku. Podívejte se též na Blahopřání Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání František? Potom se o text podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

František, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko františek

žena s růží, františek, přání ke svátkuFrantišek, přání ke svátku, Kytičky, <strong>František</strong>, narozeninové, pro dívky a dívky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívky, bráchu, zetě, golfistu, ředitelku, ženu, podřízené, sportovce, účetní, tátu, kámošky, pionýry, havíře, věřící, teenagery, letce, paní učitelku, babičku, tchána, tetu, otužilce, nadřízené, pravnoučata, trenéry, dědu, přítele, strýce, pejskaře, turisty, chlapy nebo pro strejdu.


Klíčová slova: František, narozeninové, humorné, nejhezčí, 2024, básnička, k narozeninám, 2024, dětské, online, animace, ke stažení, přáníčka, originální, veršované, přání, pohlednice, obrázky, zetě, František, text, blahopřání, mms, Ke svátku, gratulace, oslava, Ke svátku


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů