Textová přání ke svátku
Ostatní
František - přání ke svátku

František, je prima chlap,
proto ho má každý rád,
nezkazí žádnou zábavu
a umí rozjet oslavu...


Přáníčko František se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lenku. Podívejte se též na Blahopřání k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k žhavé novince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem František sdíleli s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

František, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

František, přání ke svátku, Květiny, text, <strong>František</strong>, pro šéfa a šéfa

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, štamgasty, spolužáky a spolužačky, vnučky, hokejisty, pravnoučata, dědečka, tchyni, sportovce, učitele, maminku, havíře, malé děti, seniory, kustody, pradědu, pionýry, golfisty, babičku, nadřízené, prababičku, chlapa, švagrovou, prarodiče, děti, tetu, partnera, expartnerky, muže, fotbalisty nebo pro tatínka.


Klíčová slova: text, František, Ke svátku, narozeniny, mms, obrázky, přáníčko, oslava, vtipné, k narozeninám, básnička, přáníčka, elektronické, texty, verše, sms, 2020, přání, pohlednice, 2020, narozeninové, veršované, zdarma, blahopřání, gratulace, ke stažení


Dnešní den (7. červen 2020) slaví svůj svátek Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, zítra (8. červen 2020) oslavuje jmeniny Medard a Pěva, pozítří (9. červen 2020) má svátek Stanislava a Anabela, 10. červen 2020 bude mít svátek Gita a Margita. 11. červen 2020 bude slavit Bruno a Barnabáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřáníčka k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Iva

Textové Přání pro Barboru

Texty přání tatínkovi

Zamilované SMS pro kluka

Znáte státy USA?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů