Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Gabriela - přání ke svátku

Přejeme Ti, Gabrielo,
aby Ti nic nechybělo,
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Text Gabriela patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro babičku. Podívejte se též na Gratulace Hody, hody, doprovody. Mohlo by vás také zajímat SMS přání mamince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Gabriela s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Gabriela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Gabriela, přání ke svátku, Tulipány, gif, <strong>Ke svátku</strong>, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, motorkáře, muže, vojáky, učitelky, partnera, holčičky, přátele, tenistky, lékaře, cyklisty, synovce, sportovce, zeťáka, babičku, sousedy, strejdu, švagra, pravnoučata, dívku, tenisty, chlapce, golfisty, manžela, tchána, lesníka, důchodce, učitele, podřízené, junáky nebo pro syna.


Klíčová slova: gif, Ke svátku, humorné, blahopřání, Gabriela, mms, Ke svátku, ecards, přáníčka, k narozeninám, oslava, gratulace, texty, narozeninové, nejhezčí, veršované, dětské, narozeniny, muže, online, přání, pohlednice, 2023, zdarma, vtipné, ke stažení, 2023


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů