Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Gabriela - přání ke svátku

Přejeme Ti, Gabrielo,
aby Ti nic nechybělo,
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Přáníčko Gabriela se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro babičku. Podívejte se též na Blahopřání Stalo se hodně věcí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Gabriela s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Gabriela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Gabriela, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>Gabriela</strong>, narozeninové, pro holky a holky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, ředitele, zahradníka, šéfa, dědečka, cyklisty, zahrádkáře, podřízené, golfisty, včelaře, hokejisty, prarodiče, rodiče, maséry, myslivce, bratrance, seniory, dětičky, holčičky, strýčka, sousedy, kamioňáka, pejskaře, hasiče, tátu, nadřízené, golfisty, ředitelku, bratra, ženy nebo pro přátele.


Klíčová slova: Gabriela, narozeninové, Gabriela, gratulace, blahopřání, přáníčka, animace, dětské, text, pohlednice, humorné, elektronické, obrázky, sms, 2023, animované, vtipné, verše, zahradníka, básnička, zdarma, texty, přání, originální, k narozeninám, gif, online


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů