Textová přání ke svátku
Ostatní
Ivana - přání ke svátku

Dnes je svátek Ivany.
To zas ztratím zábrany,
až Ti přijdu na oslavu,
užiju si tu zábavu.
Proto dárek chci Ti dát,
hodně štěstí ve všem přát!


Přáníčko Ivana se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Přáníčko patnácté výročí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Každého to jednou čeká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Ivana můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Ivana, přání ke svátku, Svázaná kytice, dětské, básnička, pro rodiče a rodiče

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, přítele, sousedy, přátele, štamgasty, důchodce, junáky, dědečka, expartnerky, tchyni, maséry, bafunáře, spolužáky a spolužačky, strýčka, sestřenici, pionýry, golfisty, manžela, švagrovou, seniory, děti, strýce, trenéry, syna, dívky, malé děti, milence, sourozence, pradědu, kámošky nebo pro ředitele.


Klíčová slova: dětské, básnička, gratulace, přáníčka, sms, k narozeninám, přáníčko, veršované, Ivana, Ke svátku, obrázky, přání, narozeninové, mms, 2020, vtipné, Ke svátku, ke stažení, zdarma, blahopřání, 2020, texty, narozeniny, Ivana, elektronické, oslava


Dnešní den (29. říjen 2020) slaví svůj svátek Sylvie, Silvie a Sylva, zítra (30. říjen 2020) oslavuje jmeniny Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav, pozítří (31. říjen 2020) má svátek Štěpánka, Volfgang a Wolfgang, 1. listopad 2020 bude mít svátek Felix a Felície. 2. listopad 2020 bude slavit Jessica, Tobiáš, Jesika a Achiles.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Veronika

Přání k svátku pro Elišku

Textová blahopřání, přáníčka

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Odpouštěcí SMS

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů