Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivana - přání ke svátku

Dnes je svátek Ivany.
To zas ztratím zábrany,
až Ti přijdu na oslavu,
užiju si tu zábavu.
Proto dárek chci Ti dát,
hodně štěstí ve všem přát!


Text Ivana je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Přáníčko ke konci studia. Mohlo by vás také zajímat Přání malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Ivana s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Ivana, přání ke svátku, Kytice, verše, pohlednice, pro hasiče a hasiče

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hasiče, cyklisty, dospělé, mámu, chlapečka, kamioňáka, partnerku, děvčátko, faráře, sestru, kytaristu, kámošky, manželku, fotbalisty, puberťáka, mistra, miláčka, geokeškaře, šéfa, hokejisty, kolegy, vnuka, pravnoučata, horolezce, tatínka, expartnerky, skauty, snachu, hudebníky, otužilce nebo pro profesorky.


Klíčová slova: verše, pohlednice, animace, oslava, originální, básnička, gratulace, elektronické, dětské, animované, narozeninové, ke stažení, Ke svátku, obrázky, blahopřání, nejhezčí, přáníčko, text, dospělé, přáníčka, narozeniny, k narozeninám, Ke svátku, gif, Ivana, online, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů