Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivana - přání ke svátku

Dnes je svátek Ivany.
To zas ztratím zábrany,
až Ti přijdu na oslavu,
užiju si tu zábavu.
Proto dárek chci Ti dát,
hodně štěstí ve všem přát!


Přáníčko Ivana je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Přání pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Ivana můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Ivana, přání ke svátku, Květiny, texty, elektronické, pro basketbalisty a basketbalisty

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro basketbalisty, dospělé, přítelkyni, babičku, malé děti, rodiče, partnerku, sourozence, účetní, učitele, štamgasty, kamioňáka, paní učitelku, horolezce, expartnery, golfisty, junáky, dědu, holčičku, tenisty, tetu, faráře, tchána, bráchu, vnučku, manžela, zeťáka, turisty, přítele, trenéry nebo pro partnera.


Klíčová slova: texty, elektronické, přáníčko, 2023, přání, Ke svátku, originální, pohlednice, k narozeninám, obrázky, ecards, humorné, Ivana, blahopřání, verše, gratulace, ke stažení, nejhezčí, přítelkyni, básnička, oslava, narozeninové, online, gif, text, veršované, zdarma


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů