Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Den žen - přání k MDŽ

Já ti přeji na Den žen,
ať se ti splní velký sen,
jsem tvojí krásou okouzlen,
jsi nejkrásnější ze všech žen...


Text gratulace Den žen patří do kategorie K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Den žen můžete sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Den žen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k MDŽ, přáníčko den žen

dar k MDŽ, den žen, přání k MDŽDen žen, přání k MDŽ, Růžička, dětské, zdarma, pro ženu a ženu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženu, vnuky, vnučku, cyklisty, holky, partnera, mámu, ségru, teenagery, zaměstnance, havíře, dceru, vinaře, přátele, dědu, turisty, chlapce, faráře, věřící, muže, partnerku, golfistu, sourozence, pionýry, lékaře, neteř, učitele, prababičku, kuchaře, elektrikáře nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: dětské, zdarma, ecards, vtipné, animované, Den žen, obrázky, veršované, k narozeninám, gif, 2024, K MDŽ, humorné, originální, K MDŽ, text, oslava, mms, vnučku, nejhezčí, texty, elektronické, gratulace, 2024, Den žen, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů