prani.luksoft.cz
Ostatní
Den žen - přání k MDŽ

Já ti přeji na Den žen,
ať se ti splní velký sen,
jsem tvojí krásou okouzlen,
jsi nejkrásnější ze všech žen...


Text gratulace Den žen se nachází v sekci K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání dvacet roků. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Posílám Ti kytičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Den žen? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Den žen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Den žen, přání k MDŽ, Svázaná kytice, narozeniny, přání, pro tatínka a tatínka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, babičku, sousedy, dívky, rodiče, puberťáka, kamarády, sestřenici, kustody, holčičku, tchána, muže, vojáka, nadřízeného, milence, vedoucího, geokeškaře, kamarádku, zahrádkáře, teenagery, strejdu, podřízené, dospělé, kluky, zahradníka, zeťáka, turisty, řidiče, pravnoučata, sourozence nebo pro dědečka.


Klíčová slova: narozeniny, přání, blahopřání, přáníčka, dětské, mms, oslava, obrázky, humorné, gratulace, přáníčko, vtipné, sms, K MDŽ, nejhezčí, verše, elektronické, animace, 2022, online, k narozeninám, texty, zdarma, gif, ke stažení, animované


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeSvátek Tomáš

Narozeninové přání taťkovi

Blahopřání pro Honzu

Přáníčko pro přítele

Zamilované SMS miláčkovi

SMS na dobrou noc pro holku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů