Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Den žen - přání k MDŽ

Já ti přeji na Den žen,
ať se ti splní velký sen,
jsem tvojí krásou okouzlen,
jsi nejkrásnější ze všech žen...


Text Den žen je v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání Honza. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Den žen se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Den žen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k MDŽ, přáníčko den žen

modré karafiáty, den žen, přání k MDŽDen žen, přání k MDŽ, Kytice, veršované, zdarma, pro strejdu a strejdu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, malé děti, ženu, bafunáře, dědu, paní učitelku, lékaře, babičku, pejskaře, bráchu, geokeškaře, chlapečka, vnuka, pravnoučata, holčičky, kámoše, kamarádku, bratra, děti, rybáře, vojáky, vnuky, tenistky, nejlepší kamarádku, dívku, šéfku, muže, prababičku, vinaře, strýčka nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: veršované, zdarma, online, 2024, mms, básnička, originální, ke stažení, ecards, přání, sms, elektronické, gif, oslava, Den žen, narozeninové, vtipné, verše, ženu, humorné, animace, 2024, K MDŽ, K MDŽ, Den žen, texty, přáníčko


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů