Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Den žen - přání k MDŽ

Já ti přeji na Den žen,
ať se ti splní velký sen,
jsem tvojí krásou okouzlen,
jsi nejkrásnější ze všech žen...


Text Den žen se nachází v sekci K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 15 let spolu. Podívejte se též na Gratulace pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Den žen? Potom se o text podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Den žen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Den žen, přání k MDŽ, Svázaná kytice, <strong>2023</strong>, přání, pro spolupracovníky a spolupracovníky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolupracovníky, rodiče, milence, vedoucí, podřízené, děvčátko, vnučky, bratrance, chlapy, profesorky, kamarády, švagra, zahradníka, šéfovou, expartnery, paní učitelku, slečnu, sousedy, muže, nadřízeného, muzikanta, bafunáře, cestovatele, tátu, otce, přítele, řidiče, kolegyni, pejskaře, vnoučata nebo pro strýce.


Klíčová slova: 2023, přání, K MDŽ, přáníčka, zdarma, pohlednice, narozeninové, k narozeninám, gratulace, originální, nejhezčí, dětské, Den žen, elektronické, přáníčko, 2023, online, text, milence, ecards, verše, blahopřání, animace, sms, narozeniny, humorné, K MDŽ


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů