Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Den žen - přání k MDŽ

Já ti přeji na Den žen,
ať se ti splní velký sen,
jsem tvojí krásou okouzlen,
jsi nejkrásnější ze všech žen...


Blahopřání Den žen je v sekci K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Den žen? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Den žen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Den žen, přání k MDŽ, Kytičky, texty, K MDŽ, pro golfisty a golfisty

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, profesorky, přátele, slečny, přítele, letce, ženy, ženu, zaměstnance, holčičky, partnera, šéfku, miláčka, otužilce, slečnu, hokejisty, mámu, dívky, kuchaře, zahrádkáře, ségru, ředitele, zeťáka, děvče, sestru, sportovkyni, maminku, trenéry, milence, vnoučata nebo pro maséry.


Klíčová slova: texty, K MDŽ, veršované, pohlednice, gratulace, blahopřání, online, obrázky, oslava, humorné, přání, narozeniny, zdarma, sms, ecards, 2023, animace, gif, vtipné, K MDŽ, mms, k narozeninám, ke stažení, básnička, dětské, text


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů