Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivo - přání ke svátku

Drahý Ivo!
Hodně zdraví a lásky,
měj na svůj svátek,
stovky přejících hostů,
dnes všichni slaví s Tebou!
Nedělej si vrásky,
užij si oslavu hezkou!
Vše nejlepší!


Text Ivo je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k Vánocům. Podívejte se též na Přáníčko k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Ivo? Pak se o něj podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivo, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Ivo, přání ke svátku, Květiny, básnička, blahopřání, pro cyklisty a cyklisty

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, tátu, miláčka, strejdu, vedoucího, dětičky, golfisty, chlapy, seniory, štamgasty, skauty, prababičku, kolegy, holky, kámoše, švagrovou, trenéry, holčičku, tatínka, šéfa, puberťáka, nadřízeného, slečnu, geokeškaře, kluky, otužilce, milence, havíře, přátele, muže nebo pro lesníka.


Klíčová slova: básnička, blahopřání, Ivo, pohlednice, text, Ke svátku, gratulace, verše, sms, animované, 2023, Ke svátku, animace, přání, gif, zdarma, online, nejhezčí, miláčka, elektronické, obrázky, ecards, 2023, mms, humorné, k narozeninám, narozeniny


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů