Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivo - přání ke svátku

Drahý Ivo!
Hodně zdraví a lásky,
měj na svůj svátek,
stovky přejících hostů,
dnes všichni slaví s Tebou!
Nedělej si vrásky,
užij si oslavu hezkou!
Vše nejlepší!


Blahopřání Ivo se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k Vánocům. Podívejte se též na Přáníčko odchod ze zaměstnání. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a krásné Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Ivo) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivo, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko ivo

svátek květiny, ivo, přání ke svátkuIvo, přání ke svátku, Svázaná kytice, elektronické, veršované, pro miláčka a miláčka

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro miláčka, slečny, hasiče, dospělé, vodáka, děvčátko, vojáka, cyklisty, chlapce, teenagery, holčičky, štamgasty, milence, snachu, dědu, lesníka, mistra, ředitelku, nadřízeného, sousedy, kámoše, muže, ženu, bratra, fotbalisty, rybáře, bráchu, tchána, vnuky, šéfovou nebo pro profesory.


Klíčová slova: elektronické, veršované, ke stažení, oslava, pohlednice, narozeninové, mms, k narozeninám, sms, animované, 2024, vtipné, gif, ecards, blahopřání, narozeniny, Ke svátku, zdarma, hasiče, obrázky, texty, 2024, Ke svátku, verše, humorné, dětské, přání


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů