Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaromír - přání ke svátku

Jaromír dnes svátek slaví,
proto hodně lásky, zdraví,
úspěchů a taky štěstí.
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Jaromír je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K narozeninám. Podívejte se též na Přání pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Jaromír se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaromír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko jaromír

barevné květiny, jaromír, přání ke svátkuJaromír, přání ke svátku, Kytice, online, narozeniny, pro zeťáka a zeťáka

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, otužilce, kamarádku, vnoučata, vinaře, prababičku, pravnoučata, faráře, řidiče, cyklisty, chlapce, kustody, kolegu, manželku, letce, děvčátko, sousedy, tatínka, myslivce, skauty, partnera, milenku, vnuky, holčičku, včelaře, šéfa, basketbalisty, elektrikáře, muzikanta, paní učitelku nebo pro holčičky.


Klíčová slova: online, narozeniny, animace, narozeninové, 2024, text, obrázky, k narozeninám, mms, sms, ecards, animované, Jaromír, pohlednice, elektronické, gratulace, Ke svátku, texty, kamarádku, originální, oslava, blahopřání, gif, přáníčka, básnička, 2024, ke stažení


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů