Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaromír - přání ke svátku

Jaromír dnes svátek slaví,
proto hodně lásky, zdraví,
úspěchů a taky štěstí.
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Jaromír je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K narozeninám. Podívejte se též na Texty přání K narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Jaromír s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaromír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Jaromír, přání ke svátku, Květiny, <strong>Ke svátku</strong>, k narozeninám, pro expartnery a expartnery

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, vinaře, štamgasty, tatínka, prababičku, profesorky, holčičky, junáky, vodáka, tenisty, zahradníka, dvojčata, sportovce, pionýry, spolužáky a spolužačky, nejlepší kamarádku, kamioňáka, vnučky, cyklisty, holky, dětičky, zahrádkáře, nadřízeného, geokeškaře, motorkáře, pejskaře, paní učitelku, kamarádku, zetě, letce nebo pro turisty.


Klíčová slova: Ke svátku, k narozeninám, narozeninové, Ke svátku, animované, ecards, obrázky, gratulace, nejhezčí, sms, Jaromír, ke stažení, elektronické, přáníčka, zdarma, 2023, online, pohlednice, štamgasty, humorné, verše, blahopřání, oslava, animace, originální, dětské, narozeniny


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů