Textová přání ke svátku
Ostatní




Jaromír - přání ke svátku

Jaromír dnes svátek slaví,
proto hodně lásky, zdraví,
úspěchů a taky štěstí.
Budem Ti vždy držet pěsti!


Blahopřání Jaromír je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K narozeninám. Podívejte se též na Gratulace Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Den žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Jaromír s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaromír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jaromír, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Ke svátku</strong>, Ke svátku, pro trenéry a trenéry

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, kluky, tatínka, kámošky, bratra, partnera, skauty, pravnoučata, mámu, hokejisty, manžela, strýce, sourozence, pionýry, kolegy, profesorky, podřízené, geokeškaře, neteř, expartnery, vnučky, učitele, dceru, chlapa, junáky, rybáře, tetu, fotbalisty, syna, strýčka nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: Ke svátku, Ke svátku, 2021, přáníčko, verše, přání, zdarma, elektronické, texty, blahopřání, oslava, mms, gratulace, obrázky, básnička, narozeniny, k narozeninám, pohlednice, dětské, ke stažení, Jaromír, přáníčka, narozeninové, sms, veršované, text


Dnešní den (22. září 2021) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2021) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2021) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2021 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2021 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Text přání k svátku Karel

Gratulace k promoci

Přání ke jmeninám

Narozeniny blahopřání

Zamilované SMSky klukovi

Charlize Theron

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů