Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Blahopřání Půjdem spolu do hospody je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Půjdem spolu do hospody se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční přípitek, Půjdem spolu do hospody, vtipné, pro vnuky a vnuky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, manželku, věřící, muzikanta, děti, prarodiče, vodáka, bratrance, mistra, ženu, letce, ředitelku, golfisty, kustody, basketbalisty, švagrovou, vedoucí, bráchu, faráře, keškaře, lékaře, včelaře, junáky, nejlepšího kamaráda, dvojčata, šéfovou, hasiče, malé děti, teenagery, paní učitelku nebo pro skauty.


Klíčová slova: Půjdem spolu do hospody, vtipné, narozeninové, K novému roku, gif, K novému roku, přání, elektronické, oslava, nejhezčí, mms, originální, verše, animace, animované, 2023, ke stažení, přáníčko, věřící, k narozeninám, přáníčka, sms, ecards, pohlednice, humorné, blahopřání, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů