Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Přáníčko Půjdem spolu do hospody patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Gratulace k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Půjdem spolu do hospody? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, humorné, veršované, pro syna a syna

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, nejlepšího kamaráda, ředitele, expartnery, otužilce, bráchu, nadřízené, manžela, muzikanta, muže, tetu, sestru, sourozence, dívku, chlapečka, faráře, nadřízeného, šéfovou, sousedy, dceru, vojáka, chlapce, prarodiče, elektrikáře, nejlepší kamarádku, přátele, zahrádkáře, vinaře, turisty, slečny nebo pro tchyni.


Klíčová slova: humorné, veršované, přáníčka, Půjdem spolu do hospody, gratulace, narozeniny, text, verše, animované, originální, elektronické, oslava, k narozeninám, mms, blahopřání, texty, K novému roku, přání, Půjdem spolu do hospody, vtipné, dětské, 2023, narozeninové, animace, obrázky, gif


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů