Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Přáníčko Půjdem spolu do hospody patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Půjdem spolu do hospody sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, vtipné, k narozeninám, pro švagrovou a švagrovou

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, děti, kamarády, mámu, manžela, učitelky, milenku, tatínka, přítelkyni, sestřenici, milence, trenéry, sourozence, manželku, muže, turisty, pionýry, tchyni, junáky, pravnoučata, spolupracovníky, expartnerky, dědečka, spolužáky a spolužačky, strýčka, tenisty, maminku, otce, geokeškaře, kámoše nebo pro golfisty.


Klíčová slova: vtipné, k narozeninám, přáníčko, Půjdem spolu do hospody, básnička, mms, K novému roku, sms, obrázky, verše, veršované, dětské, oslava, 2022, pohlednice, text, K novému roku, přání, ke stažení, zdarma, narozeniny, narozeninové, texty, Půjdem spolu do hospody, elektronické, 2022


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů