Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Text Půjdem spolu do hospody je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Přáníčko malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Půjdem spolu do hospody s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko půjdem spolu do hospody

konfety nový rok, půjdem spolu do hospody, přání k novému rokuPůjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Šampaňské, originální, online, pro kámoše a kámoše

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, řidiče, milenku, vojáky, dceru, hokejisty, maséry, chlapečka, nadřízeného, paní učitelku, fotbalisty, trenéry, golfistu, zetě, švagrovou, kolegy, hasiče, zahrádkáře, nadřízené, ségru, pejskaře, malé děti, sousedy, vodáka, přátele, golfisty, tenisty, bratrance, vnučky, tetu nebo pro tátu.


Klíčová slova: originální, online, K novému roku, veršované, narozeninové, text, nejhezčí, Půjdem spolu do hospody, blahopřání, 2024, verše, animace, obrázky, přáníčko, sms, gif, přání, zdarma, milenku, K novému roku, Půjdem spolu do hospody, humorné, dětské, pohlednice, ecards, texty, animované


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů