Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Text Půjdem spolu do hospody patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Půjdem spolu do hospody) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Šampaňské, text, ke stažení, pro přátele a přátele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, švagrovou, sousedy, švagra, manželku, basketbalisty, kluky, junáky, štamgasty, vnoučata, expartnery, ségru, myslivce, tchána, učitele, havíře, seniory, maséry, rodiče, pravnoučata, bratrance, neteř, důchodce, strýčka, spolupracovníky, chlapce, partnera, zahrádkáře, fotbalisty, dceru nebo pro tenisty.


Klíčová slova: text, ke stažení, K novému roku, verše, k narozeninám, mms, elektronické, narozeninové, dětské, přáníčka, blahopřání, sms, zdarma, 2022, obrázky, přání, texty, přáníčko, pohlednice, Půjdem spolu do hospody, 2022, K novému roku, Půjdem spolu do hospody, veršované, gratulace, narozeniny


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů