prani.luksoft.cz
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Blahopřání Půjdem spolu do hospody je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Půjdem spolu do hospody) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční přípitek, gratulace, Půjdem spolu do hospody, pro letce a letce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro letce, golfistu, tchyni, rodiče, účetní, cestovatele, dceru, spolupracovníky, ředitelku, chlapy, dospělé, bratrance, přítelkyni, muže, motorkáře, kustody, expartnery, strýčka, kamarády, včelaře, sestru, děti, strejdu, dědečka, nejlepší kamarádku, dívku, pejskaře, bráchu, ženy, slečny nebo pro syna.


Klíčová slova: gratulace, Půjdem spolu do hospody, K novému roku, Půjdem spolu do hospody, animované, přání, text, elektronické, verše, K novému roku, gif, pohlednice, 2022, přáníčka, texty, mms, oslava, obrázky, ecards, humorné, veršované, ke stažení, zdarma, 2022, nejhezčí, originální


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipySvátek Václav

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Helenu

Narozeninová blahopřání pro děti

Vyznej lásku pomocí SMS

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů