Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Přáníčko Půjdem spolu do hospody se nachází v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Půjdem spolu do hospody? Pak se o něj podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, pohlednice, originální, pro děvčátko a děvčátko

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvčátko, kamarádku, bratra, kluky, včelaře, maséry, rodiče, šéfovou, ženu, cestovatele, podřízené, strýčka, lékaře, dívky, seniory, prarodiče, muzikanta, zahrádkáře, mámu, geokeškaře, profesorky, faráře, švagrovou, děvče, letce, slečny, švagra, elektrikáře, paní učitelku, spolupracovníky nebo pro holčičky.


Klíčová slova: pohlednice, originální, Půjdem spolu do hospody, blahopřání, gif, básnička, oslava, texty, obrázky, nejhezčí, narozeninové, 2024, gratulace, dětské, sms, animované, K novému roku, K novému roku, bratra, veršované, online, 2024, humorné, přáníčka, mms, vtipné, ecards


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů