Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Text Půjdem spolu do hospody se nachází v sekci Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Gratulace pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Půjdem spolu do hospody s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Šampaňské, text, texty, pro tetu a tetu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tetu, přítele, rybáře, štamgasty, strýčka, dceru, děti, šéfa, sestru, horolezce, švagrovou, ségru, bratra, golfisty, babičku, maséry, švagra, učitele, mámu, pionýry, sourozence, dospělé, partnerku, skauty, kolegy, důchodce, profesorky, tenisty, seniory, pradědu nebo pro strýce.


Klíčová slova: text, texty, přáníčko, veršované, Půjdem spolu do hospody, Půjdem spolu do hospody, 2020, elektronické, ke stažení, přání, blahopřání, verše, pohlednice, dětské, K novému roku, k narozeninám, vtipné, K novému roku, gratulace, sms, mms, obrázky, básnička, narozeniny, narozeninové, 2020


Dnešní den (15. srpen 2020) slaví svůj svátek Hana, Mirela a Jasoň, zítra (16. srpen 2020) oslavuje jmeniny Jáchym, Abrahám a Roch, pozítří (17. srpen 2020) má svátek Petra, Záviš, Petruše a Hyacinta, 18. srpen 2020 bude mít svátek Helena, Jelena a Ena. 19. srpen 2020 bude slavit Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů