Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslav - přání ke svátku

Hodně štěstí, Jaroslave,
všechno špatné nech, ať odplave,
dneska přece svátek máš,
tak ať si ho užíváš...
Vše nejlepší k jmeninám!


Blahopřání Jaroslav patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k důchodu. Podívejte se též na Přáníčko Honza. Mohlo by vás také zajímat SMS přání mamince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Jaroslav s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko jaroslav

bílý dort k jmeninám, jaroslav, přání ke svátkuJaroslav, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Jaroslav</strong>, dětské, pro holky a holky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, bráchu, kolegy, prababičku, milence, expartnery, paní učitelku, tátu, rodiče, holčičky, ředitele, chlapce, ženu, vnuky, ségru, tenistky, švagrovou, vodáka, zetě, kamioňáka, profesory, slečny, pionýry, expartnerky, snachu, vojáka, štamgasty, elektrikáře, maminku, faráře nebo pro skauty.


Klíčová slova: Jaroslav, dětské, texty, Ke svátku, básnička, 2024, online, ecards, Ke svátku, pohlednice, 2024, zdarma, animace, přáníčka, verše, narozeninové, elektronické, nejhezčí, kolegy, přání, veršované, narozeniny, originální, blahopřání, vtipné, obrázky, přáníčko


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů