Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslav - přání ke svátku

Hodně štěstí, Jaroslave,
všechno špatné nech, ať odplave,
dneska přece svátek máš,
tak ať si ho užíváš...
Vše nejlepší k jmeninám!


Text Jaroslav se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k důchodu. Podívejte se též na Gratulace pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Den Žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Jaroslav? Pak se o něj podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Jaroslav, přání ke svátku, Svázaná kytice, 2023, ke stažení, pro neteř a neteř

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, ženy, řidiče, švagra, nejlepší kamarádku, vnuky, štamgasty, dětičky, synovce, junáky, golfisty, puberťáka, přítele, geokeškaře, golfistu, mámu, paní učitelku, turisty, expartnery, keškaře, milence, tatínka, kluky, havíře, přátele, podřízené, šéfku, kytaristu, dívky, kolegu nebo pro mistra.


Klíčová slova: 2023, ke stažení, verše, pohlednice, vtipné, obrázky, texty, 2023, k narozeninám, originální, gif, blahopřání, zdarma, online, ecards, přání, básnička, narozeniny, řidiče, veršované, text, Ke svátku, humorné, gratulace, Ke svátku, narozeninové, animované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů