Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslav - přání ke svátku

Hodně štěstí, Jaroslave,
všechno špatné nech, ať odplave,
dneska přece svátek máš,
tak ať si ho užíváš...
Vše nejlepší k jmeninám!


Přáníčko Jaroslav se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k důchodu. Podívejte se též na Přáníčko Velikonoce, zajíček. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Jaroslav s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Jaroslav, přání ke svátku, Růže, narozeniny, <strong>Ke svátku</strong>, pro sourozence a sourozence

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, snachu, učitelky, tchyni, vnučku, rodiče, pionýry, rybáře, kolegu, trenéry, nadřízené, kytaristu, vedoucí, vinaře, pradědu, podřízené, mistra, bráchu, důchodce, šéfa, holky, syna, holčičku, ségru, sousedy, ženu, myslivce, lékaře, ženy, sestru nebo pro junáky.


Klíčová slova: narozeniny, Ke svátku, zdarma, přáníčko, přáníčka, sms, originální, mms, ecards, gif, vtipné, humorné, animované, Jaroslav, blahopřání, obrázky, nejhezčí, Ke svátku, učitelky, online, texty, oslava, gratulace, k narozeninám, elektronické, 2023, veršované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů