Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslava - přání ke svátku

Zrovna dnes je Jaroslavy,
proto hodně štěstí, zdraví!
Ať se Ti vždy všechno daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Text gratulace Jaroslava patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Gratulace Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jaroslava sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko jaroslava

bílý dortík k jmeninám, jaroslava, přání ke svátkuJaroslava, přání ke svátku, Tulipány, obrázky, pohlednice, pro tátu a tátu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, strejdu, ženu, vodáka, bráchu, bratra, nejlepší kamarádku, tenistky, holčičky, ředitele, synovce, golfisty, bafunáře, vedoucího, dědečka, sestru, chlapy, sousedy, golfistu, snachu, prababičku, elektrikáře, malé děti, učitelky, neteř, děti, chlapečka, skauty, kolegyni, kuchaře nebo pro tetu.


Klíčová slova: obrázky, pohlednice, blahopřání, básnička, elektronické, zdarma, mms, přáníčko, nejhezčí, originální, animované, gif, 2024, narozeninové, vtipné, 2024, veršované, online, ženu, Ke svátku, přáníčka, humorné, ecards, texty, animace, sms, narozeniny


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů