Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslava - přání ke svátku

Zrovna dnes je Jaroslavy,
proto hodně štěstí, zdraví!
Ať se Ti vždy všechno daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Text Jaroslava se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Blahopřání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Jaroslava můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Jaroslava, přání ke svátku, Svázaná kytice, 2023, Jaroslava, pro turisty a turisty

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, přátele, kustody, tenistky, dívku, chlapy, tchyni, ženu, kytaristu, ségru, neteř, nadřízené, vojáky, dědečka, tchána, basketbalisty, bráchu, nadřízeného, šéfku, slečnu, sourozence, dědu, šéfovou, otce, kamioňáka, řidiče, bafunáře, vinaře, golfisty, havíře nebo pro muzikanta.


Klíčová slova: 2023, Jaroslava, veršované, gif, humorné, vtipné, Jaroslava, přání, animované, blahopřání, ecards, k narozeninám, texty, básnička, 2023, Ke svátku, nejhezčí, oslava, kustody, přáníčka, mms, přáníčko, gratulace, animace, dětské, narozeniny, pohlednice


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů