Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jaroslava - přání ke svátku

Zrovna dnes je Jaroslavy,
proto hodně štěstí, zdraví!
Ať se Ti vždy všechno daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Přáníčko Jaroslava se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Gratulace Milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Veselé Vánoce všem. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Jaroslava) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jaroslava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Jaroslava, přání ke svátku, Růže, online, nejhezčí, pro teenagery a teenagery

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro teenagery, pejskaře, profesory, přítele, kněze, zahrádkáře, faráře, prababičku, účetní, chlapečka, sportovkyni, junáky, kytaristu, rodiče, vnuky, horolezce, vnučku, bratra, dceru, maminku, motorkáře, nejlepší kamarádku, bratrance, sestřenici, vedoucí, lesníka, bafunáře, strejdu, babičku, bráchu nebo pro vojáka.


Klíčová slova: online, nejhezčí, gratulace, přání, Jaroslava, přáníčka, obrázky, verše, texty, oslava, Jaroslava, zdarma, blahopřání, ecards, narozeninové, básnička, přáníčko, gif, profesory, ke stažení, mms, veršované, vtipné, animace, elektronické, Ke svátku, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů