Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jiří - přání ke svátku

Dnes má svátek Jiří.
Nevylezli jen hadi a štíři.
I my jsme se dostavili,
abychom to oslavili.
Všechno nejlepší!


Text gratulace Jiří je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 20 let. Podívejte se též na Přáníčko kluk a děvče. Mohlo by vás také zajímat Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Jiří s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jiří, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Jiří, přání ke svátku, Kytice, blahopřání, dětské, pro vnuka a vnuka

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuka, slečnu, fotbalisty, bafunáře, vnučky, basketbalisty, strýčka, spolupracovníky, bráchu, rockera, synovce, bratra, děvče, šéfa, kámošky, kamioňáka, golfistu, dívku, sousedy, vojáky, strejdu, kněze, ženu, teenagery, manžela, golfisty, důchodce, strýce, expartnerky, štamgasty nebo pro ženy.


Klíčová slova: blahopřání, dětské, Jiří, texty, Jiří, gif, básnička, ke stažení, veršované, pohlednice, přání, zdarma, 2023, online, animace, Ke svátku, gratulace, humorné, fotbalisty, ecards, originální, přáníčka, sms, Ke svátku, mms, oslava, animované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů