Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jiřina - přání ke svátku

Jiřino, dnes dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Jistě dojde na víno.
Tak na zdraví, Halino!


Text gratulace Jiřina se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hody, hody.... Podívejte se též na Gratulace k promoci. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Jiřina s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jiřina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Jiřina, přání ke svátku, Svázaná kytice, verše, vtipné, pro holčičku a holčičku

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, snachu, ředitelku, strýce, lesníka, nadřízené, cyklisty, kolegy, vnuka, sestru, maminku, sousedy, junáky, pravnoučata, skauty, bratrance, děvče, manželku, dívku, havíře, faráře, tchána, kuchaře, vnoučata, přítele, golfisty, vedoucího, golfistu, seniory, účetní nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: verše, vtipné, básnička, online, zdarma, ke stažení, veršované, blahopřání, přáníčka, sms, gif, mms, animace, texty, Jiřina, humorné, Ke svátku, narozeninové, ředitelku, ecards, pohlednice, k narozeninám, animované, oslava, text, narozeniny, přání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů