Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jiřina - přání ke svátku

Jiřino, dnes dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!
Jistě dojde na víno.
Tak na zdraví, Halino!


Přáníčko Jiřina se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hody, hody.... Podívejte se též na Přáníčko pro muže. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Jiřina s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jiřina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Jiřina, přání ke svátku, Růže, animace, verše, pro včelaře a včelaře

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, keškaře, hudebníky, hokejisty, havíře, miláčka, bafunáře, podřízené, vnuka, nejlepší kamarádku, profesory, přátele, tetu, rodiče, kluky, golfisty, dědečka, přítelkyni, otce, chlapce, otužilce, ženu, vnoučata, pejskaře, skauty, tátu, prababičku, bráchu, rybáře, zaměstnance nebo pro kamarádku.


Klíčová slova: animace, verše, humorné, pohlednice, přání, dětské, texty, vtipné, Jiřina, text, 2023, ecards, nejhezčí, gratulace, Ke svátku, elektronické, přáníčka, veršované, hudebníky, zdarma, online, sms, ke stažení, oslava, 2023, básnička, gif


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů