Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jitka - přání ke svátku

Jitko, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Jitka patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, Výročí. Podívejte se též na Přání pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání dvacet roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Jitka s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jitka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Jitka, přání ke svátku, Tulipány, narozeniny, oslava, pro kněze a kněze

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, partnera, řidiče, kamioňáka, maséry, včelaře, seniory, prababičku, chlapa, paní učitelku, mistra, vojáka, muzikanta, účetní, ségru, syna, bafunáře, holčičku, fotbalisty, nadřízeného, neteř, dětičky, profesorky, nadřízené, kamarádku, trenéry, profesory, sestřenici, pravnoučata, zaměstnance nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: narozeniny, oslava, blahopřání, přáníčko, narozeninové, text, humorné, 2023, Jitka, vtipné, texty, elektronické, Jitka, animace, pohlednice, mms, online, Ke svátku, řidiče, ecards, k narozeninám, obrázky, básnička, animované, gif, přáníčka, nejhezčí


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů