Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jitka - přání ke svátku

Jitko, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Jitka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, Výročí. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Jitka) můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jitka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Jitka, přání ke svátku, Květiny, ecards, vtipné, pro řidiče a řidiče

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, rodiče, fotbalisty, děvče, šéfku, manžela, bafunáře, cyklisty, vnučku, ředitelku, muzikanta, nejlepšího kamaráda, hasiče, holčičky, skauty, zahradníka, zahrádkáře, kamarádku, holky, štamgasty, faráře, miláčka, chlapečka, basketbalisty, vedoucí, babičku, přítele, profesory, ženy, otce nebo pro keškaře.


Klíčová slova: ecards, vtipné, veršované, zdarma, online, obrázky, přáníčko, narozeninové, text, gif, originální, k narozeninám, básnička, texty, 2023, dětské, oslava, přání, fotbalisty, 2023, Ke svátku, narozeniny, přáníčka, animované, mms, pohlednice, gratulace


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů