Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Julie - přání ke svátku

Milá Julie,
dám Ti květiny s upřímným úmyslem,
slova, která zůstanou v paměti,
přeji Ti hodně štěstí,
radosti a dlouhé šťastné budoucnosti.
Ať Ti život neroní slzy do očí,
ať se Ti vše podaří,
všechno krásné a snové,
ať se Ti dnes splní na jmeniny Tvé!
Všechno nejlepší, Julie!


Text gratulace Julie je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Přání Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Gratulace malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Julie můžete sdílet s jinými osobami na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Julie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko julie

květiny k jmeninám, julie, přání ke svátkuJulie, přání ke svátku, Kytice, přáníčka, text, pro dívky a dívky

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívky, milenku, dědu, holčičky, otužilce, partnerku, přátele, lékaře, mámu, syna, učitelky, golfistu, zahrádkáře, basketbalisty, pravnoučata, dvojčata, řidiče, maminku, slečny, dospělé, účetní, zahradníka, babičku, dědečka, motorkáře, skauty, podřízené, důchodce, kněze, dceru nebo pro kustody.


Klíčová slova: přáníčka, text, zdarma, básnička, elektronické, animované, blahopřání, přání, obrázky, nejhezčí, narozeniny, vtipné, narozeninové, přáníčko, Ke svátku, sms, 2024, texty, dědu, gratulace, Ke svátku, dětské, animace, veršované, k narozeninám, originální, ecards


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů