Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Julie - přání ke svátku

Milá Julie,
dám Ti květiny s upřímným úmyslem,
slova, která zůstanou v paměti,
přeji Ti hodně štěstí,
radosti a dlouhé šťastné budoucnosti.
Ať Ti život neroní slzy do očí,
ať se Ti vše podaří,
všechno krásné a snové,
ať se Ti dnes splní na jmeniny Tvé!
Všechno nejlepší, Julie!


Přáníčko Julie je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Vánoce splněných snů. Podívejte se též na SMS přání k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Julie? Potom se o text podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Julie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu určitě potěší květina.

Julie, přání ke svátku, Kytičky, narozeninové, pohlednice, pro bafunáře a bafunáře

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, prarodiče, partnerku, tátu, slečnu, přítele, ženu, ředitele, expartnery, vnučku, bráchu, holčičky, věřící, neteř, trenéry, lesníka, zahrádkáře, švagra, myslivce, vinaře, sestřenici, miláčka, otužilce, dětičky, holky, důchodce, babičku, sportovkyni, hasiče, dvojčata nebo pro kamarády.


Klíčová slova: narozeninové, pohlednice, přáníčko, online, vtipné, dětské, Ke svátku, Julie, mms, originální, Julie, verše, sms, elektronické, animované, básnička, gif, veršované, partnerku, přáníčka, animace, ke stažení, zdarma, Ke svátku, ecards, texty, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů