Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kamila - přání ke svátku

Drahá Kamilo,
na počátku dne svátečního,
pošlu Ti něco zábavného,
paprsek slunce na blankytu,
aby Ti zpříjemnil život,
kapky rosy na trávníku,
dávající nesčetné štěstí.
Píseň slavíka nad Tvou hlavou,
úsměv, polibek a milé slovo,
upřímná přání ze srdce mého,
do dne krásného a šťastného.
Kytici nejkrásnějších přání,
Kamilo, všechno nejlepší!


Text Kamila se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Veselé Vánoce všem. Podívejte se též na Přáníčko 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Kamila sdíleli s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kamila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Kamila, přání ke svátku, Růže, přáníčko, <strong>Kamila</strong>, pro syna a syna

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, zeťáka, teenagery, kámošky, kuchaře, pradědu, milenku, puberťáka, bráchu, učitele, chlapečka, babičku, partnera, havíře, basketbalisty, rybáře, pravnoučata, účetní, zaměstnance, sestru, trenéry, dvojčata, paní učitelku, elektrikáře, muže, dívky, zahradníka, hasiče, nadřízené, zahrádkáře nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: přáníčko, Kamila, přání, Ke svátku, originální, gif, humorné, básnička, text, animace, elektronické, pohlednice, 2023, online, narozeninové, sms, ecards, narozeniny, teenagery, ke stažení, 2023, verše, vtipné, veršované, oslava, animované, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů