Textová přání ke svátku
Ostatní
Karolína - přání ke svátku

Vše nejlepší, Karolíno,
pohodu a dobré víno,
ať příjemně to oslavíš
a celý den se moc bavíš.


Text Karolína patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Gratulace pro každého. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Karolína) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karolína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Karolína, přání ke svátku, Růže, sms, Ke svátku, pro učitele a učitele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, rybáře, synovce, podřízené, geokeškaře, milence, otce, manžela, havíře, partnera, pionýry, ředitele, skauty, slečny, kluky, nadřízené, trenéry, syna, muže, partnerku, sourozence, spolužáky a spolužačky, ženy, tchána, expartnerky, dívky, milenku, spolupracovníky, sportovce, turisty nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: sms, Ke svátku, gratulace, text, blahopřání, verše, zdarma, přáníčka, přáníčko, přání, obrázky, 2020, Ke svátku, oslava, texty, dětské, Karolína, k narozeninám, mms, ke stažení, 2020, elektronické, Karolína, pohlednice, vtipné, veršované


Dnešní den (13. červenec 2020) slaví svůj svátek Markéta, Megan a Margareta, zítra (14. červenec 2020) oslavuje jmeniny Karolína, Lara a Larisa, pozítří (15. červenec 2020) má svátek Jindřich a Egon, 16. červenec 2020 bude mít svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik. 17. červenec 2020 bude slavit Martina, Iris a Arleta.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Zdeněk

Přání k promoci

Blahopřání ke jmeninám

Textová přáníčka k narozeninám

Zamilované SMS pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů