Textová přání ke svátku
Ostatní
Karolína - přání ke svátku

Vše nejlepší, Karolíno,
pohodu a dobré víno,
ať příjemně to oslavíš
a celý den se moc bavíš.


Text gratulace Karolína je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Přání žhavá novinka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Karolína sdíleli s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karolína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Karolína, přání ke svátku, Kytice, Ke svátku, narozeniny, pro strýčka a strýčka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýčka, skauty, havíře, ségru, vnuky, tchána, vnoučata, dceru, pravnoučata, neteř, vnučky, geokeškaře, tchyni, trenéry, sourozence, přátele, přítelkyni, pionýry, kolegy, holčičky, golfisty, nadřízené, pradědu, rybáře, maséry, štamgasty, dospělé, horolezce, seniory, děti nebo pro myslivce.


Klíčová slova: Ke svátku, narozeniny, gratulace, Karolína, přáníčka, obrázky, ke stažení, pohlednice, 2021, text, vtipné, oslava, sms, básnička, elektronické, přáníčko, veršované, texty, k narozeninám, mms, Karolína, verše, narozeninové, zdarma, Ke svátku, blahopřání


Dnešní den (6. březen 2021) slaví svůj svátek Miroslav a Mirek, zítra (7. březen 2021) oslavuje jmeniny Tomáš a Tom, pozítří (8. březen 2021) má svátek Gabriela a Zoltán, 9. březen 2021 bude mít svátek Františka a Rebeka. 10. březen 2021 bude slavit Viktorie, Melissa a Melita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Zdeněk

Přání k promoci

Blahopřání ke jmeninám

Textová přáníčka k narozeninám

Zamilované SMS pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů