Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Karolína - přání ke svátku

Vše nejlepší, Karolíno,
pohodu a dobré víno,
ať příjemně to oslavíš
a celý den se moc bavíš.


Blahopřání Karolína je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Přáníčko žhavá novinka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Karolína sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karolína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Karolína, přání ke svátku, Květiny, obrázky, k narozeninám, pro otce a otce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, ředitelku, šéfa, pionýry, sourozence, manžela, keškaře, slečny, včelaře, nejlepšího kamaráda, dívku, muzikanta, junáky, bráchu, kámoše, dětičky, sestřenici, ženy, golfisty, věřící, kolegu, spolupracovníky, letce, kluky, ségru, babičku, maminku, vedoucího, kuchaře, šéfovou nebo pro přítele.


Klíčová slova: obrázky, k narozeninám, zdarma, ecards, pohlednice, blahopřání, verše, ke stažení, animované, 2023, gif, veršované, mms, humorné, Karolína, originální, přáníčko, text, šéfa, gratulace, narozeniny, přání, oslava, dětské, Karolína, online, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů