Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kristýna - přání ke svátku

Dnes má svátek Kristýna!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text gratulace Kristýna se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, valentýnky. Podívejte se též na Přání chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Gratulace velikonoční zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Kristýna s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kristýna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko kristýna

dortík, kristýna, přání ke svátkuKristýna, přání ke svátku, Svázaná kytice, blahopřání, vtipné, pro elektrikáře a elektrikáře

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro elektrikáře, maséry, tenistky, zeťáka, strýce, pravnoučata, keškaře, vojáka, letce, bratra, zahrádkáře, muže, ženu, nadřízeného, štamgasty, dědu, učitelky, tátu, mistra, kněze, basketbalisty, sportovkyni, babičku, kolegu, lékaře, puberťáka, dívku, turisty, partnera, prababičku nebo pro vnuky.


Klíčová slova: blahopřání, vtipné, sms, Kristýna, originální, narozeninové, Ke svátku, obrázky, gratulace, animace, text, přáníčka, oslava, přání, básnička, k narozeninám, mms, 2024, tenistky, ke stažení, Ke svátku, 2024, veršované, ecards, verše, humorné, pohlednice


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů