Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kristýna - přání ke svátku

Dnes má svátek Kristýna!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Kristýna je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, valentýnky. Podívejte se též na Gratulace pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Přání Jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Kristýna? Pak se o něj podělte s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kristýna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Kristýna, přání ke svátku, Květiny, ke stažení, narozeniny, pro štamgasty a štamgasty

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro štamgasty, rodiče, lékaře, kolegy, chlapa, partnera, švagra, miláčka, manžela, prarodiče, kuchaře, důchodce, přítelkyni, bráchu, vedoucího, partnerku, kytaristu, otužilce, fotbalisty, šéfovou, bráchu, snachu, ženu, maminku, havíře, sportovce, manželku, zeťáka, podřízené, vnoučata nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: ke stažení, narozeniny, mms, zdarma, blahopřání, online, Kristýna, pohlednice, nejhezčí, animované, ecards, animace, sms, elektronické, veršované, gif, přáníčko, texty, lékaře, dětské, obrázky, oslava, přáníčka, humorné, Ke svátku, gratulace, narozeninové


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů