Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kristýna - přání ke svátku

Dnes má svátek Kristýna!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Kristýna je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, valentýnky. Podívejte se též na Blahopřání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Kristýna s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kristýna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Kristýna, přání ke svátku, Kytice, narozeninové, <strong>2023</strong>, pro podřízené a podřízené

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, učitelky, sportovce, účetní, dceru, kluky, ředitelku, keškaře, sousedy, spolupracovníky, dvojčata, muže, seniory, šéfku, tetu, puberťáka, tátu, tchyni, kněze, profesory, zaměstnance, bafunáře, přátele, spolužáky a spolužačky, vnoučata, strýčka, synovce, dívku, kuchaře, pejskaře nebo pro dědečka.


Klíčová slova: narozeninové, 2023, oslava, přáníčka, nejhezčí, Kristýna, veršované, Ke svátku, blahopřání, text, básnička, mms, dětské, ecards, ke stažení, zdarma, 2023, texty, sportovce, vtipné, sms, online, k narozeninám, humorné, Ke svátku, gratulace, obrázky


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů