Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kristýna - přání ke svátku

Dnes má svátek Kristýna!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Kristýna se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání, valentýnky. Podívejte se též na Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Gratulace jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Kristýna s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kristýna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Kristýna, přání ke svátku, Růže, zdarma, dětské, pro kluky a kluky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, golfisty, horolezce, tchyni, kolegyni, vnuka, rybáře, kněze, myslivce, basketbalisty, holčičku, slečnu, děti, hudebníky, malé děti, sestru, učitele, strejdu, neteř, expartnery, dceru, snachu, strýčka, zeťáka, včelaře, kamioňáka, seniory, manželku, vedoucí, chlapce nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: zdarma, dětské, Ke svátku, animace, 2023, humorné, přání, Kristýna, obrázky, pohlednice, sms, Kristýna, k narozeninám, gratulace, Ke svátku, 2023, mms, verše, horolezce, text, online, přáníčka, elektronické, přáníčko, básnička, ke stažení, gif


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů