Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ladislav - přání ke svátku

Hodně štěstí, Ladislave,
všechno špatné nech, ať odplave,
dneska přece svátek máš,
tak ať si ho užíváš...
Vše nejlepší přeje...


Text Ladislav se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 20 let. Podívejte se též na Blahopřání K jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Ladislav? Potom se o text podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ladislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Ladislav, přání ke svátku, Růže, přání, veršované, pro kámoše a kámoše

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, slečny, miláčka, kámošky, expartnerky, děti, vnoučata, sportovkyni, učitelky, rybáře, ženu, důchodce, ségru, elektrikáře, kolegu, muzikanta, přátele, milence, paní učitelku, syna, tenistky, vnuka, dívku, ředitelku, švagrovou, lesníka, strýčka, profesorky, prababičku, horolezce nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: přání, veršované, přáníčka, mms, oslava, gratulace, humorné, ecards, přáníčko, narozeniny, Ke svátku, text, dětské, elektronické, originální, Ladislav, sms, Ke svátku, miláčka, gif, pohlednice, blahopřání, Ladislav, obrázky, animace, animované, zdarma


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů