Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ladislav - přání ke svátku

Hodně štěstí, Ladislave,
všechno špatné nech, ať odplave,
dneska přece svátek máš,
tak ať si ho užíváš...
Vše nejlepší přeje...


Přáníčko Ladislav je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 20 let. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Ladislav? Pak se o něj podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ladislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Ladislav, přání ke svátku, Kytice, <strong>2023</strong>, přání, pro zaměstnance a zaměstnance

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, spolužáky a spolužačky, lesníka, partnera, děvče, kolegyni, vnoučata, učitelky, kamarády, vnuky, maminku, partnerku, kuchaře, holčičku, věřící, kněze, golfisty, otužilce, muže, vedoucího, muzikanta, cyklisty, bratra, dvojčata, golfisty, tátu, bratrance, prarodiče, sportovkyni, expartnerky nebo pro šéfku.


Klíčová slova: 2023, přání, básnička, veršované, mms, gif, Ladislav, obrázky, k narozeninám, blahopřání, narozeninové, vtipné, Ke svátku, humorné, zdarma, ke stažení, nejhezčí, texty, lesníka, originální, elektronické, přáníčka, gratulace, online, sms, animace, verše


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů