Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lucie - přání ke svátku

Lucie je jméno krásné,
to ví každý, to je jasné.
A manžel Ti jistě může
k Tvému svátku předat růže.
Lucko, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!


Text Lucie patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni matek. Podívejte se též na Gratulace Velikonoce jsou zde. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Lucie sdíleli s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lucie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Lucie, přání ke svátku, Tulipány, online, nejhezčí, pro strejdu a strejdu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, spolužáky a spolužačky, puberťáka, kamarády, miláčka, nadřízeného, basketbalisty, věřící, kolegy, sousedy, strýčka, vinaře, muže, tatínka, sestřenici, učitelky, vojáky, slečnu, maminku, faráře, profesorky, neteř, ředitele, sestru, trenéry, vnučku, tenisty, zeťáka, sportovce, turisty nebo pro tetu.


Klíčová slova: online, nejhezčí, animace, gif, verše, 2023, mms, elektronické, vtipné, gratulace, pohlednice, přáníčko, oslava, ecards, narozeniny, k narozeninám, Lucie, Ke svátku, puberťáka, text, texty, zdarma, humorné, 2023, dětské, přání, narozeninové


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů