Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lucie - přání ke svátku

Lucie je jméno krásné,
to ví každý, to je jasné.
A manžel Ti jistě může
k Tvému svátku předat růže.
Lucko, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!


Přáníčko Lucie je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke dni matek. Podívejte se též na Text přání 60 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Lucie sdíleli s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lucie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Lucie, přání ke svátku, Květiny, <strong>2023</strong>, originální, pro faráře a faráře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, kamioňáka, kytaristu, bratra, vinaře, sportovkyni, spolupracovníky, kamarády, cestovatele, dědečka, manžela, učitele, tchána, motorkáře, miláčka, maminku, nejlepšího kamaráda, zahrádkáře, sestru, přítele, vnučku, otce, vedoucího, pionýry, bráchu, kustody, sportovce, chlapa, chlapečka, golfisty nebo pro tenistky.


Klíčová slova: 2023, originální, texty, blahopřání, vtipné, veršované, text, nejhezčí, pohlednice, mms, 2023, elektronické, k narozeninám, Lucie, přáníčko, Ke svátku, sms, zdarma, kytaristu, humorné, narozeniny, básnička, gif, gratulace, narozeninové, přáníčka, oslava


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů