Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Magdaléna - přání ke svátku

Drahá Magdaléno,
nechť ptáci Ti přinesou,
hvězdný třpyt,
nechť ráno omyje,
Tvoji tvář ranní rosou,
nechť Bůh Ti dá víru,
a skryté milosti,
v den Tvého svátku,
dám Ti srdce skryté!
Všechno nejlepší!


Text Magdaléna je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Magdaléna? Potom se o text podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Magdaléna, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu určitě potěší květina.

Magdaléna, přání ke svátku, Kytice, originální, 2023, pro učitele a učitele

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, golfistu, kluky, syna, pradědu, zeťáka, kámošky, horolezce, miláčka, šéfku, šéfa, rodiče, sousedy, mámu, hasiče, chlapa, pravnoučata, keškaře, letce, bafunáře, kámoše, tenisty, zaměstnance, milenku, seniory, manžela, prababičku, chlapce, vedoucí, partnera nebo pro kamarádku.


Klíčová slova: originální, 2023, veršované, gif, obrázky, přání, elektronické, blahopřání, ke stažení, text, online, oslava, gratulace, ecards, humorné, mms, Ke svátku, nejhezčí, kluky, přáníčka, animované, Magdaléna, animace, narozeninové, k narozeninám, texty, pohlednice


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů