Textová přání ke svátku
Ostatní
Markéta - přání ke svátku

Markéta je v kalendáři.
Ať se Ti vždy všechno daří!
Proto prosím dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám.


Text Markéta se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Roztomilý zajíček. Podívejte se též na SMS přání pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Markéta sdíleli s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Markéta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Markéta, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčka, narozeninové, pro důchodce a důchodce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro důchodce, tátu, přítele, otce, havíře, dívky, maminku, trenéry, milenku, golfisty, děti, pradědu, štamgasty, horolezce, bafunáře, profesorky, slečny, sestru, strýce, maséry, šéfa, junáky, děti, švagra, dědečka, kustody, rybáře, vnuky, přátele, nadřízené nebo pro chlapce.


Klíčová slova: přáníčka, narozeninové, vtipné, oslava, 2022, Markéta, k narozeninám, dětské, přání, obrázky, ke stažení, verše, narozeniny, Ke svátku, přáníčko, veršované, gratulace, Markéta, básnička, blahopřání, elektronické, sms, Ke svátku, zdarma, texty, mms


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Přání k svátku pro Boženu

Texty blahopřání ke svatbě

Blahopřání ke kulatinám

Zamilované SMS klukovi

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů