Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Markéta - přání ke svátku

Markéta je v kalendáři.
Ať se Ti vždy všechno daří!
Proto prosím dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám.


Text Markéta se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání Napřed kluka, potom děvče. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Markéta) můžete sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Markéta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko markéta

květiny, markéta, přání ke svátkuMarkéta, přání ke svátku, Růže, básnička, animované, pro sportovkyni a sportovkyni

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, pradědu, zahradníka, přítele, strýce, kolegy, manžela, basketbalisty, turisty, dospělé, elektrikáře, sousedy, spolužáky a spolužačky, synovce, švagra, mámu, věřící, tátu, chlapa, holčičku, holčičky, myslivce, cestovatele, otce, golfisty, sestřenici, profesorky, junáky, milenku, otužilce nebo pro důchodce.


Klíčová slova: básnička, animované, k narozeninám, narozeninové, gratulace, veršované, 2024, přání, blahopřání, přáníčko, verše, Markéta, Markéta, sms, narozeniny, ecards, mms, přáníčka, zahradníka, Ke svátku, originální, nejhezčí, ke stažení, 2024, obrázky, vtipné, animace


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů