Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marta - přání ke svátku

Dneska, Marto, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
prostřednictvím těchto řádků.
Vše nejlepší k Tvému svátku!


Přáníčko Marta se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať Vám kvete láska. Podívejte se též na Gratulace má drahá kočičko. Mohlo by vás také zajímat Přání 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Marta) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Marta, přání ke svátku, Růže, elektronické, text, pro rodiče a rodiče

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, otužilce, muže, vodáka, dívku, zahrádkáře, strýčka, dceru, myslivce, horolezce, havíře, bráchu, chlapce, chlapy, tenisty, dědu, přítele, kamioňáka, šéfovou, švagra, maséry, vedoucí, manžela, snachu, fotbalisty, trenéry, sourozence, turisty, kolegu, děvče nebo pro tetu.


Klíčová slova: elektronické, text, vtipné, ke stažení, veršované, sms, narozeniny, obrázky, blahopřání, mms, online, přáníčko, nejhezčí, přáníčka, gif, pohlednice, ecards, Ke svátku, muže, Ke svátku, 2024, narozeninové, humorné, dětské, verše, k narozeninám, animace


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů