Textová přání ke svátku
Ostatní
Marta - přání ke svátku

Dneska, Marto, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
prostřednictvím těchto řádků.
Vše nejlepší k Tvému svátku!


Text Marta se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať Vám kvete láska. Podívejte se též na Gratulace pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 60 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Marta? Potom se o text podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Marta, přání ke svátku, Svázaná kytice, text, oslava, pro přítele a přítele

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, basketbalisty, manželku, fotbalisty, důchodce, seniory, milence, tchyni, otce, bratrance, tchána, pravnoučata, děti, strýčka, přítelkyni, dospělé, holčičky, expartnery, milenku, spolužáky a spolužačky, dívky, kamarády, golfisty, ředitele, pradědu, pionýry, skauty, bafunáře, štamgasty, ženy nebo pro tatínka.


Klíčová slova: text, oslava, mms, veršované, narozeniny, 2020, dětské, blahopřání, vtipné, přáníčka, zdarma, Ke svátku, narozeninové, ke stažení, elektronické, básnička, 2020, Marta, texty, verše, Ke svátku, pohlednice, Marta, obrázky, přání, přáníčko


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Honza

Přání k svatbě

Přáníčka, blahopřání

Gratulace 50 let

Zamilované SMS na dobrou noc

Online omalovánky pro děti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů