Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Matyáš - přání ke svátku

Milý Matyáši,
málo starostí a agrese,
žádný stres a deprese,
hodně smíchu a radosti,
hodně štěstí a lásky,
ať Tě nikdy nic nezlomí!
K dnešnímu svátku,
Ti přeji všechno nejlepší!


Blahopřání Matyáš je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Lásce mojí. Podívejte se též na Gratulace k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, valentýnky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Matyáš) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Matyáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Matyáš, přání ke svátku, Kytičky, online, gif, pro malé děti a malé děti

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, snachu, cyklisty, chlapce, sestru, švagrovou, profesorky, kytaristu, bratra, rockera, bráchu, spolužáky a spolužačky, bratrance, spolupracovníky, kuchaře, golfisty, ségru, nejlepší kamarádku, učitelky, rybáře, zahradníka, junáky, důchodce, rodiče, neteř, hudebníky, přítele, přítelkyni, fotbalisty, vnučky nebo pro vinaře.


Klíčová slova: online, gif, přání, texty, obrázky, humorné, animované, k narozeninám, veršované, dětské, oslava, text, blahopřání, Ke svátku, přáníčko, ke stažení, zdarma, gratulace, cyklisty, Matyáš, nejhezčí, pohlednice, Matyáš, 2023, narozeninové, vtipné, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů