Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milan - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Milane,
proto přání tu máme:
hodně zdraví, hodně štěstí,
budem ti vždy držet pěsti!


Blahopřání Milan je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání milý táta. Podívejte se též na Přáníčko pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Milan? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Milan, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko milan

sváteční dort, milan, přání ke svátkuMilan, přání ke svátku, Květiny, přání, text, pro malé děti a malé děti

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, slečnu, včelaře, turisty, basketbalisty, vedoucího, strýce, junáky, golfisty, profesorky, synovce, otce, mámu, kámošky, manžela, sestřenici, neteř, dívku, vnuka, myslivce, chlapce, švagrovou, zahradníka, muzikanta, kolegy, vnučku, zeťáka, sousedy, přítelkyni, chlapy nebo pro holky.


Klíčová slova: přání, text, narozeniny, elektronické, verše, 2024, ecards, Milan, texty, vtipné, ke stažení, veršované, přáníčka, básnička, online, 2024, narozeninové, humorné, včelaře, pohlednice, Milan, blahopřání, Ke svátku, gif, Ke svátku, zdarma, nejhezčí


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů