Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milan - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Milane,
proto přání tu máme:
hodně zdraví, hodně štěstí,
budem ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Milan je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání milý táta. Podívejte se též na Gratulace Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Milan s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Milan, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Milan, přání ke svátku, Kytice, vtipné, animace, pro přítelkyni a přítelkyni

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, kuchaře, děvčátko, strýce, kolegu, kytaristu, tetu, vojáka, prababičku, kámoše, golfisty, bratrance, cestovatele, havíře, tenisty, manželku, sportovkyni, nadřízeného, věřící, pradědu, maséry, snachu, přítele, tenistky, kamarády, babičku, vedoucího, seniory, geokeškaře, ženu nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: vtipné, animace, Ke svátku, narozeninové, ke stažení, texty, elektronické, gratulace, sms, narozeniny, verše, text, zdarma, Ke svátku, gif, 2023, básnička, nejhezčí, děvčátko, přání, k narozeninám, obrázky, humorné, přáníčka, oslava, mms, pohlednice


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů