Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miloš - přání ke svátku

Přejeme Ti, Miloši,
k tvému svátku všechno nej,
aby ses měl jako král
a celý den úsměvem hrál.


Přáníčko Miloš patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro kamarádku. Podívejte se též na Přání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Miloš s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miloš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Miloš, přání ke svátku, Tulipány, oslava, zdarma, pro kamarády a kamarády

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarády, kuchaře, důchodce, turisty, nejlepší kamarádku, tenistky, trenéry, tenisty, letce, strýce, šéfku, chlapce, pejskaře, tátu, kluky, synovce, kolegu, zetě, tchána, spolupracovníky, holky, bratra, švagrovou, přítelkyni, golfistu, keškaře, havíře, puberťáka, dětičky, vodáka nebo pro vnučku.


Klíčová slova: oslava, zdarma, elektronické, Ke svátku, narozeniny, dětské, Miloš, animace, gratulace, originální, online, veršované, k narozeninám, Miloš, verše, ecards, přáníčko, pohlednice, důchodce, sms, gif, přání, animované, obrázky, nejhezčí, 2023, ke stažení


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů