Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miloš - přání ke svátku

Přejeme Ti, Miloši,
k tvému svátku všechno nej,
aby ses měl jako král
a celý den úsměvem hrál.


Text gratulace Miloš se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro kamarádku. Podívejte se též na Blahopřání Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Miloš sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miloš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Miloš, přání ke svátku, Růže, mms, Ke svátku, pro partnera a partnera

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, tátu, pravnoučata, lékaře, spolužáky a spolužačky, šéfku, kuchaře, ségru, kytaristu, muzikanta, maminku, bráchu, myslivce, bratra, horolezce, muže, manžela, ředitele, vedoucího, děvčátko, kolegyni, holky, manželku, vnoučata, ženy, strejdu, strýčka, dívky, golfisty, malé děti nebo pro bratrance.


Klíčová slova: mms, Ke svátku, gif, vtipné, přáníčka, přáníčko, verše, humorné, básnička, Miloš, animované, nejhezčí, online, texty, Miloš, narozeniny, 2023, dětské, pravnoučata, Ke svátku, animace, narozeninové, obrázky, ecards, oslava, k narozeninám, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů