prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro kamarádku - přání k narozeninám

Že jsi skvělá kamarádka,
tak to spolu oslavíme.
Barů je dnes pěkná řádka,
tak se trochu osvěžíme.

Vše nejlepší k narozeninám!


Text gratulace Pro kamarádku patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro muže. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání k cínové svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pro kamarádku s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamarádku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro kamarádku, přání k narozeninám, Tulipány, <strong>2022</strong>, K narozeninám, pro kamarádku a kamarádku

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarádku, švagrovou, pejskaře, štamgasty, manžela, bráchu, ženy, strejdu, expartnery, letce, ženu, junáky, sousedy, bafunáře, vnuka, skauty, dědečka, malé děti, milence, elektrikáře, švagra, zahrádkáře, motorkáře, učitele, bratrance, horolezce, strýčka, paní učitelku, děvče, nadřízené nebo pro dceru.


Klíčová slova: 2022, K narozeninám, gratulace, narozeninové, přáníčko, veršované, humorné, dětské, animace, přání, narozeniny, Pro kamarádku, zdarma, text, texty, mms, originální, obrázky, vtipné, blahopřání, verše, ke stažení, oslava, pohlednice, 2022, sms


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Vladimír

Přání k svátku pro Káju

Přání pro Lucii

Gratulace 20 let

Zamilované SMS pro kluka

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů