Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamarádku - přání k narozeninám

Že jsi skvělá kamarádka,
tak to spolu oslavíme.
Barů je dnes pěkná řádka,
tak se trochu osvěžíme.

Vše nejlepší k narozeninám!


Blahopřání Pro kamarádku se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro muže. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro kamarádku s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamarádku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro kamarádku, přání k narozeninám, Svázaná kytice, dětské, blahopřání, pro věřící a věřící

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro věřící, spolupracovníky, ženy, profesory, vnučku, kolegu, vnoučata, dívku, holky, milenku, slečny, dvojčata, kamarádku, teenagery, babičku, profesorky, dědečka, šéfku, dětičky, vnuky, snachu, nejlepší kamarádku, havíře, neteř, malé děti, mistra, keškaře, kněze, rybáře, kamioňáka nebo pro slečnu.


Klíčová slova: dětské, blahopřání, 2024, vtipné, K narozeninám, sms, gratulace, animace, ecards, 2024, text, básnička, přáníčko, mms, K narozeninám, ke stažení, přáníčka, zdarma, ženy, originální, Pro kamarádku, nejhezčí, narozeniny, narozeninové, přání, pohlednice, humorné


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů