Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamarádku - přání k narozeninám

Že jsi skvělá kamarádka,
tak to spolu oslavíme.
Barů je dnes pěkná řádka,
tak se trochu osvěžíme.

Vše nejlepší k narozeninám!


Blahopřání Pro kamarádku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro muže. Podívejte se též na Blahopřání Pohodičku v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Veselé Vánoce všem. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro kamarádku sdíleli se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamarádku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pro kamarádku, přání k narozeninám, Kytičky, humorné, nejhezčí, pro rockera a rockera

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rockera, štamgasty, ředitelku, spolupracovníky, letce, dceru, vnučku, kamarády, trenéry, partnerku, sousedy, teenagery, bafunáře, strýčka, paní učitelku, sportovkyni, expartnerky, profesorky, holčičku, rybáře, tchána, basketbalisty, partnera, holčičky, mámu, děvče, syna, dědu, chlapce, zahradníka nebo pro dívku.


Klíčová slova: humorné, nejhezčí, přáníčka, online, Pro kamarádku, dětské, obrázky, mms, zdarma, přáníčko, básnička, pohlednice, 2023, vtipné, originální, texty, animované, blahopřání, ecards, 2023, narozeniny, sms, gratulace, animace, přání, Pro kamarádku


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů