Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamarádku - přání k narozeninám

Že jsi skvělá kamarádka,
tak to spolu oslavíme.
Barů je dnes pěkná řádka,
tak se trochu osvěžíme.

Vše nejlepší k narozeninám!


Text Pro kamarádku patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro muže. Podívejte se též na Blahopřání Moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro kamarádku? Pak se o něj podělte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamarádku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro kamarádku

paní s dortem, pro kamarádku, přání k narozeninámPro kamarádku, přání k narozeninám, Růžička, gif, veršované, pro nadřízené a nadřízené

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, bratra, bafunáře, rockera, keškaře, spolupracovníky, snachu, neteř, basketbalisty, prababičku, spolužáky a spolužačky, sestru, havíře, dívku, pejskaře, golfisty, šéfku, vodáka, prarodiče, pionýry, hokejisty, turisty, tchyni, rodiče, bráchu, lékaře, vedoucí, švagra, chlapy, sportovce nebo pro ségru.


Klíčová slova: gif, veršované, pohlednice, humorné, 2024, elektronické, přáníčka, originální, text, zdarma, narozeninové, obrázky, K narozeninám, přání, verše, ecards, básnička, Pro kamarádku, bafunáře, vtipné, k narozeninám, animace, animované, blahopřání, mms, nejhezčí, K narozeninám


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů