Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamarádku - přání k narozeninám

Že jsi skvělá kamarádka,
tak to spolu oslavíme.
Barů je dnes pěkná řádka,
tak se trochu osvěžíme.

Vše nejlepší k narozeninám!


Text Pro kamarádku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro muže. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přání 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro kamarádku s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamarádku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro kamarádku, přání k narozeninám, Kytičky, básnička, online, pro bratra a bratra

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratra, prarodiče, pejskaře, havíře, expartnerky, učitele, účetní, milence, milenku, horolezce, bráchu, kámoše, kamarády, děti, zetě, včelaře, skauty, golfisty, vnoučata, švagra, pradědu, otce, sportovce, miláčka, manžela, řidiče, zeťáka, štamgasty, prababičku, slečnu nebo pro vnuka.


Klíčová slova: básnička, online, K narozeninám, nejhezčí, texty, gif, mms, ke stažení, Pro kamarádku, k narozeninám, pohlednice, oslava, dětské, přáníčka, vtipné, obrázky, 2023, veršované, pejskaře, přáníčko, přání, narozeninové, humorné, verše, sms, originální, blahopřání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů