Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miloslav - přání ke svátku

Miloslave, dnes máš den,
tak ať je jako krásný sen,
ať je tvůj svátek jako sen
a má mnoho různých nej!


Text gratulace Miloslav se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K novému roku. Podívejte se též na Blahopřání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Miloslav? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miloslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Miloslav, přání ke svátku, Svázaná kytice, nejhezčí, ecards, pro rockera a rockera

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rockera, ženy, pejskaře, holčičky, děvčátko, ředitelku, slečny, vnoučata, snachu, kolegy, tenistky, děti, přítele, bráchu, švagrovou, vnučky, dětičky, skauty, cyklisty, profesorky, synovce, malé děti, dědečka, ředitele, vodáka, lesníka, prababičku, partnera, golfistu, holčičku nebo pro neteř.


Klíčová slova: nejhezčí, ecards, animované, básnička, humorné, obrázky, mms, dětské, k narozeninám, ke stažení, přáníčko, animace, vtipné, 2023, elektronické, Miloslav, oslava, sms, pejskaře, gif, zdarma, narozeniny, přáníčka, texty, online, pohlednice, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů