Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miloslav - přání ke svátku

Miloslave, dnes máš den,
tak ať je jako krásný sen,
ať je tvůj svátek jako sen
a má mnoho různých nej!


Text gratulace Miloslav patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K novému roku. Podívejte se též na Gratulace pro každého. Mohlo by vás také zajímat Přání k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Miloslav můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miloslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko miloslav

květiny svátek jmeniny, miloslav, přání ke svátkuMiloslav, přání ke svátku, Tulipány, přáníčko, <strong>2024</strong>, pro učitelky a učitelky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, kamarádku, dědu, učitele, švagrovou, pejskaře, vinaře, spolužáky a spolužačky, ředitelku, kamarády, muže, dceru, přítele, malé děti, ségru, puberťáka, kustody, vnuky, elektrikáře, keškaře, lesníka, nejlepší kamarádku, sestru, kolegy, milence, pravnoučata, kamioňáka, skauty, trenéry, snachu nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: přáníčko, 2024, Miloslav, gif, text, k narozeninám, narozeninové, blahopřání, originální, 2024, Ke svátku, texty, pohlednice, sms, online, obrázky, vtipné, Miloslav, dědu, zdarma, humorné, přáníčka, ecards, elektronické, oslava, animované, veršované


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů