Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mirka - přání ke svátku

Drahá Mirko,
dnes slavíš významný den,
tak ať se Ti splní krásný sen,
splň si tajná přání,
ať máš pevné zdraví,
ať se písek ve zlato promění!
Všechno nejlepší k svátku!


Přáníčko Mirka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text gratulace ke svatbě. Podívejte se též na Gratulace Firemní k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Mirka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Mirka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Mirka, přání ke svátku, Květiny, <strong>Ke svátku</strong>, originální, pro bráchu a bráchu

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, trenéry, sourozence, miláčka, expartnery, štamgasty, vinaře, kolegyni, lesníka, myslivce, elektrikáře, holčičku, teenagery, milenku, strejdu, dědu, sestru, podřízené, slečny, golfisty, junáky, vojáky, tenisty, zahradníka, děti, golfistu, kluky, kuchaře, dospělé, tatínka nebo pro letce.


Klíčová slova: Ke svátku, originální, Ke svátku, ecards, přání, dětské, narozeniny, 2023, Mirka, animace, elektronické, básnička, ke stažení, vtipné, animované, text, k narozeninám, blahopřání, sourozence, veršované, verše, přáníčka, nejhezčí, pohlednice, gif, sms, online


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů