Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mirka - přání ke svátku

Drahá Mirko,
dnes slavíš významný den,
tak ať se Ti splní krásný sen,
splň si tajná přání,
ať máš pevné zdraví,
ať se písek ve zlato promění!
Všechno nejlepší k svátku!


Blahopřání Mirka je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text gratulace ke svatbě. Podívejte se též na Přáníčko Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Petra. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Mirka s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Mirka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko mirka

svátek květiny, mirka, přání ke svátkuMirka, přání ke svátku, Kytičky, obrázky, animované, pro maminku a maminku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, kolegu, děvčátko, švagra, šéfa, cestovatele, mistra, včelaře, tchána, slečny, sourozence, ségru, vedoucího, učitelky, cyklisty, milence, malé děti, šéfku, tatínka, kamioňáka, chlapečka, myslivce, vnučku, partnera, snachu, pradědu, dědečka, chlapy, golfistu, strýce nebo pro podřízené.


Klíčová slova: obrázky, animované, mms, verše, Mirka, gif, sms, 2024, narozeniny, vtipné, pohlednice, ke stažení, Ke svátku, online, k narozeninám, přáníčko, Mirka, dětské, děvčátko, originální, Ke svátku, básnička, animace, 2024, texty, gratulace, přáníčka


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů