Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslav - přání ke svátku

Přejem k svátku, Miroslave,
úspěch v práci, doma, všude,
ať se splní, co jen chceš,
hlavně ať pořád šťastný jseš!


Přáníčko Miroslav patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke svátku. Podívejte se též na Blahopřání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Miroslav? Pak se o něj podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Miroslav, přání ke svátku, Růžička, online, básnička, pro kustody a kustody

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, sportovkyni, dívky, šéfa, rybáře, zeťáka, bráchu, vedoucího, muže, pejskaře, keškaře, rockera, partnerku, děti, profesorky, expartnerky, vojáka, ředitelku, dvojčata, sousedy, otužilce, turisty, dědečka, strejdu, kolegu, sportovce, seniory, kamioňáka, spolupracovníky, hasiče nebo pro babičku.


Klíčová slova: online, básnička, verše, přáníčka, Ke svátku, ke stažení, animace, gratulace, sms, narozeniny, Ke svátku, 2023, humorné, pohlednice, oslava, mms, přáníčko, text, dívky, Miroslav, elektronické, nejhezčí, 2023, originální, veršované, Miroslav, blahopřání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů