Textová přání ke svátku
Ostatní




Miroslav - přání ke svátku

Přejem k svátku, Miroslave,
úspěch v práci, doma, všude,
ať se splní, co jen chceš,
hlavně ať pořád šťastný jseš!


Text Miroslav se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke svátku. Podívejte se též na Blahopřání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Přání Porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Miroslav sdíleli s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Miroslav, přání ke svátku, Růže, <strong>Miroslav</strong>, narozeninové, pro expartnerky a expartnerky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, spolužáky a spolužačky, sourozence, muže, rybáře, fotbalisty, vnoučata, bratra, myslivce, rodiče, tátu, turisty, tchyni, partnerku, kámošky, ženy, podřízené, milence, mámu, kluky, ségru, slečny, pionýry, trenéry, havíře, vnuky, ředitele, sportovce, skauty, přátele nebo pro profesorky.


Klíčová slova: Miroslav, narozeninové, pohlednice, gratulace, přání, obrázky, oslava, blahopřání, 2020, mms, veršované, texty, přáníčko, elektronické, 2020, ke stažení, básnička, vtipné, Ke svátku, zdarma, text, dětské, přáníčka, Miroslav, k narozeninám, sms


Dnešní den (2. duben 2020) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2020) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2020) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2020 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2020 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Gratulace k svátku

Přání k svátku pro Bohumila

Textové Přání pro Editu

Přání k narozeninám tatínkovi

Zamilované SMS pro holku

Fotky z Hradce Králové

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů