Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslav - přání ke svátku

Přejem k svátku, Miroslave,
úspěch v práci, doma, všude,
ať se splní, co jen chceš,
hlavně ať pořád šťastný jseš!


Text Miroslav patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke svátku. Podívejte se též na Přání k cínové svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Miroslav? Potom se o text podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Miroslav, přání ke svátku, Růžička, Ke svátku, texty, pro otce a otce

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, letce, holčičky, učitele, ženy, ženu, sousedy, seniory, bráchu, trenéry, sourozence, nejlepší kamarádku, dědu, cyklisty, bratra, otužilce, nadřízeného, skauty, golfisty, turisty, dceru, chlapce, mistra, lesníka, strejdu, tenistky, fotbalisty, vnoučata, vnuky, profesorky nebo pro hokejisty.


Klíčová slova: Ke svátku, texty, přáníčka, nejhezčí, 2023, obrázky, animované, veršované, elektronické, gratulace, vtipné, přáníčko, dětské, animace, přání, Miroslav, online, ke stažení, holčičky, blahopřání, 2023, oslava, originální, mms, zdarma, humorné, pohlednice


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů