Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miroslav - přání ke svátku

Přejem k svátku, Miroslave,
úspěch v práci, doma, všude,
ať se splní, co jen chceš,
hlavně ať pořád šťastný jseš!


Text gratulace Miroslav patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke svátku. Podívejte se též na Texty k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 15 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Miroslav? Pak se o něj podělte s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miroslav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko miroslav

květiny svátek jmeniny, miroslav, přání ke svátkuMiroslav, přání ke svátku, Růžička, narozeniny, obrázky, pro ségru a ségru

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, mámu, malé děti, lesníka, kolegyni, kamarádku, pravnoučata, vedoucího, havíře, dospělé, děvče, partnera, vedoucí, myslivce, chlapečka, sestřenici, bafunáře, včelaře, seniory, otce, učitelky, snachu, profesorky, junáky, sestru, řidiče, spolužáky a spolužačky, skauty, slečnu, dívky nebo pro chlapce.


Klíčová slova: narozeniny, obrázky, nejhezčí, 2024, Miroslav, mms, humorné, online, básnička, blahopřání, text, vtipné, animované, texty, přání, elektronické, zdarma, pohlednice, malé děti, ecards, narozeninové, sms, animace, dětské, veršované, gif, Ke svátku


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů